/hamag/assets/dirt-devil-cavalier-slider-jpg-8854.jpeg

Dirt Devil Cavalier – odkurzanie proste jak nigdy

Sprzątanie w domu, garażu lub samochodzie. Dla Dirt Devil Cavalier nie stanowi to różnicy.

Data publikacji: 13.04.2017
Odkurzanie to jedna z tych czynności, które wykonywać trzeba systematycznie. Chyba nikt za tym nie przepada, zwłaszcza, że często brakuje nam czasu i cierpliwości. Właśnie dlatego powstają takie propozycje jak Dirt Devil Cavalier. To urządzenie, z którym odkurzanie staje się proste jak nigdy.

Projektując omawiany odkurzacz, producentowi przyświecała wizja jak największego komfortu użytkownika. Dlatego też zdecydowano się zastosować tutaj zasilanie akumulatorowe, przez co bez najmniejszych trudności odkurzyć można nie tylko dom czy mieszkanie, ale również posprzątać garaż lub samochód.

Tym bardziej, że Dirt Devil Cavalier cechuje się wagą zaledwie 2,1 kg. Jest tym samym niezwykle łatwy do przenoszenia z jednego pomieszczenia do drugiego lub w górę i w dół po schodach. Po zakończeniu pracy odkurzacz umieszcza się w stacji dokującej przymocowanej do ściany, gdzie pobiera on energię na kolejne zmagania z kurzem, okruszkami, sierścią i innymi niechcianymi elementami.

Odkurzenie różnych miejsc umożliwia oczywiście nie tylko zasilanie akumulatorowe, ale również odpowiednia konstrukcja. Do dyspozycji otrzymujemy tu główną część ręczną, ale także odłączaną długą rurkę oraz elektroszczotkę i kilka innych końcówek. Dzięki temu szybko przechodzić można z trybu odkurzacza ręcznego w tryb standardowy.

Dirt Devil Cavalier

Udogodnieniem jest tutaj możliwość blokowania przycisku zasilającego – nie trzeba trzymać go podczas pracy. Warto też nadmienić, iż mówimy tutaj o odkurzaczu bezworkowym. Zastosowano tu zbiornik, który można z łatwością opróżnić, a brak worka to także brak nieprzyjemnych zapachów.

Poza wszystkimi wymienionymi wyżej zaletami podobać może się również jakość wykonania urządzenia oraz jego wygląd. Dirt Devil Cavalier prezentuje się bardzo estetycznie i nowocześnie.

Źródło: Dirt Devil

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.