/hamag/assets/design-na-szczycie-slajd-jpg-10957.jpeg

Design na szczycie, czyli spotkanie z gwiazdą wzornictwa Dimą Loginoffem

Design to nie tylko piękny wygląd. To także relacje, jakie tworzą się między produktem, a użytkownikiem oraz odwaga w działaniu. O tym posłuchacie na Mysiej 3 na spotkaniu z Dimą Loginoffem!

Data publikacji: 11.09.2017

Axolight to włoska marka oferująca nowoczesne oświetlenie, która do projektowania podchodzi nieco inaczej. Ich hasło „bespoke design” podkreśla indywidualne podejście do produktu, ale także design tworzony razem z klientami. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy na spotkanie z Dimą Loginoffem!

Efektem są produkty proste, funkcjonalne, a przy tym intrygujące formą i grą światłem. To wszystko w połączeniu z najnowszymi technologiami używanymi w Axolight pozwala na tworzenie produktów z najwyższej półki, dające niezwykłe efekty we wnętrzach. Szczególnie, że marka nie boi się eksperymentów i kolaboracji z najciekawszymi postaciami świata designu, takimi jak Karim Rashid, Rainer Mutsch, Timo Ripatti, Ryosuke Fukusada czy Dima Loginoff. Z tym ostatnim możecie spotkać się 14 września na Mysiej 3.

Spotkanie z Dimą Loginoffem organizowane przez Axolight to okazja do świętowania 20-lecia marki. Wybitny projektant nie tylko doskonale oddaje ducha marki dzięki zamiłowaniu do śmiałych i wizjonerskich pomysłów, ale też jest ciekawą postacią dla każdego, kogo fascynuje świat designu. Projektant zdobył do tej pory wiele nagród: Red Dot, Best of the Year Elle Decoration czy tytuł Master of Light 2017 Award w Moskwie. Poza tym może pochwalić się wieloletnią współpracą z najciekawszymi markami wnętrzarskimi, takimi jak chociażby Artemide, Vitra czy Studio Italia Design. Dla Axolight stworzył jedne z najbardziej kultowych modeli marki, m.in. licznie nagradzany Mountain View. Jego prace zdobią wiele prywatnych mieszkań oraz biurowców i hoteli, gdzie liczy się styl i elegancja.

Nic dziwnego, że prestiżowy magazyn INTERNI okrzyknął go gwiazdą wzornictwa. Tak liczne nagrody i wyróżnienia gwarantują, że wieczorne spotkanie, które odbędzie się 14 września o 19:00 na Mysiej 3 w Warszawie, będzie źródłem wielu inspiracji oraz zastrzykiem wiedzy o najnowszych trendach. Projektant wygłosi wykład dotyczący swojej pracy, natomiast później będzie też okazja do mniej oficjalnych rozmów z Loginoffem. Podczas spotkania pojawią się także architekci, projektanci oraz osoby związane z designem. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest wolny.

 

Źródło: Axolight

 

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!