/hamag/assets/remington-ilight-slider-jpg-8745.jpeg

Delikatna i skuteczna depilacja z Remington iLIGHT

Światło może czynić cuda, szczególnie jeśli mówimy o depilacji. Dowód: Remington iLIGHT IPL6780.

Data publikacji: 05.04.2017
Wystarczy trzy razy skorzystać z depilatora iLIGHT IPL6780 firmy Remington, by cieszyć się wyraźnymi i trwałymi efektami. Tak przynajmniej zapewnia producent urządzenia i dodaje, że już od pierwszego użycia można cieszyć się najwyższym poziomem komfortu i to w warunkach domowych.

Delikatna i bezpieczna, a jednocześnie skuteczna – o to by taka była depilacja przy użyciu nowego sprzętu Remingtona, dbają nowoczesne rozwiązania, których tu nie brakuje. To przede wszystkim technologia ProPulse, która pozwala efektywnie pozbywać się włosków na całym ciele – zarówno tych cieńszych, jak i grubszych oraz ciemniejszych i jaśniejszych. Jednocześnie sprzęt dba o to, żeby depilacja była praktycznie bezbolesna, co może być niezwykle pozytywnym zaskoczeniem.

Depilator Remington iLIGHT IPL6780

Każda skóra jest inna i dlatego też depilator Remington iLIGHT IPL6780 został wyposażony w czujnik koloru skóry, który pozwala dostosować parametry jego działania do Twoich potrzeb. W tym temacie z pomocą przychodzi również regulacja ustawień mocy w zakresie 5 stopni. Regulacja ta jest istotna także dlatego, że urządzenie jest przystosowane do usuwania włosków nie tylko z ciała, ale też z twarzy. W zestawie znajdziemy nawet specjalną nakładkę do tego celu.

Depilator Remington iLIGHT IPL6780

Dzięki wbudowanym czujnikom kontaktu ze skórą korzystanie z IPL6780 jest w pełni bezpieczne. Rozwiązanie to zwiększa również żywotność urządzenia. Ta zaś i tak jest niemała – lampa może wykonać nawet 150 tysięcy impulsów świetlnych. Ten wynik odpowiada 173 zabiegom na całym ciele, co przy wykonywaniu ich mniej więcej co dwa tygodnie daje ponad 6,5 roku użytkowania. Producent zaznacza ponadto, że już po kilku miesiącach częstotliwość zabiegów może ulec wyraźnemu zmniejszeniu.

Źródło: Remington

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #News

babyliss-g960e-classic-jpg-10289

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.