/hamag/assets/philips-fc7008-01-slider-jpg-7449.jpeg

Czyścik parowy Philips FC7008/01 – poznaj moc pary

Zamień stare metody sprzątania na nowe – efektywniejsze i wygodniejsze.

Data publikacji: 25.01.2017
W wielu polskich domach wciąż króluje sprzątanie przy użyciu szkodliwych środków chemicznych i szmatek – nie tylko niezbyt efektywne, ale też nieziemsko męczące. Tymczasem na półkach sklepowych leżą nowoczesne urządzenia do sprzątania, które tylko czekają na to, by uprzyjemnić cały ten proces. Mowa o czyścikach parowych, takich jak FC7008/01 firmy Philips.

SteamCleaner Multi – nazwa, jakiej Philips używa dla swojego czyścika FC7008/01, jest całkowicie uzasadniona. Czekająca na odkrycie moc pary może okazać się bowiem zaskakująca. Urządzenie oddaje w Twoje ręce higieniczny sposób na wyczyszczenie wszelkiego rodzaju powierzchni, przede wszystkim kuchennych, z kurzu, tłuszczu, zarazków i bakterii. A najlepsze jest to, że nie potrzebuje do tego nawet mililitra płynu czy innego środka chemicznego, a przez to nie pozostawia żadnych śladów.

Czyścik parowy Philips FC7008/01

Urządzenie nazywane czyścikiem parowym, jak nietrudno się domyślić, wykorzystuje do czyszczenia… parę wodną. Wystarczy uzupełnić zbiornik wodą, uruchomić urządzenie i odczekać aż zostanie ona zagotowana. Całość powinna zakończyć się w czasie krótszym niż minuta, a o gotowości do działania poinformuje niebieski, migający wskaźnik w górnej części urządzenia. Para, w połączeniu z mocą 1200 watów oraz unoszącą i zatrzymującą brud nasadką z mikrofibry (w zestawie masz dwie), pozwoli pozbyć się wszystkich, nawet tych uporczywych zabrudzeń i do 99,9 procent bakterii w zaledwie kilka chwil. 

Czyścik parowy Philips FC7008/01

Czyścik parowy Philips FC7008/01 jest lekki i poręczny, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni wygodne. Przemyślany, trójkątny kształt nasadki sprawia zaś, że bez problemu dotrzesz do wszystkich miejsc, łącznie z narożnikami i innymi zakamarkami. Komfort poprawia też możliwość prania dołączonych do zestawu wkładek z mikrofibry.

Źródło: Philips

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.