/hamag/assets/morphy-richards-redefine-slider-jpg-10211.jpeg

Czajnik elektryczny 2.0 – Morphy Richards Redefine

Redefine marki Morphy Richards to dyspenser do ciepłej wody, czyli coś więcej niż zwykły czajnik.

Data publikacji: 03.07.2017
Dyspenser do ciepłej wody to sprzęt, który najprościej byłoby określić jako taki czajnik elektryczny 2.0. O tym, jakie korzyści wynikają z jego posiadania w kuchni, można się przekonać, czytając o cechach, charakteryzujących jedno z bardziej zaawansowanych urządzeń tego typu, kryjące się pod nazwą Morphy Richards Redefine 131000. Co więc ten przypominający nieco ekspres do kawy sprzęt potrafi?

Jedyną funkcją dyspensera do ciepłej wody, podobnie jak czajnika elektrycznego, jest... gotowanie wody. Pierwszą cechą wyróżniającą go od jego konwencjonalnego odpowiednika jest jednak sposób jej dystrybucji, który bardziej przypomina nalewanie kawy z ekspresu. Morphy Richards Redefine 131000 wykorzystuje bowiem dyszę, co pozwala wygodniej nalewać wrzątek do szklanki lub kubka, by – na przykład – zaparzyć sobie herbatę. A właściwie nie jedną, a dwie dysze, co – naturalnie – oznacza możliwość przygotowania dwóch napojów równocześnie.

Dyspenser do ciepłej wody Morphy Richards Redefine 131000

Dyspenser do ciepłej wody Morphy Richards Redefine 131000 pozwala na precyzyjne określenie ilości wody, jaka ma zostać przelana do szklanki, dzięki czemu nie ma obaw o to, że się ona przeleje. Równie precyzyjnie można określić temperaturę wody – na poziomie 85, 95 lub 100 stopni, w zależności od tego, do czego konkretnie jej potrzebujemy. Ta ostatnia wartość może okazać się szczególnie przydatna podczas gotowania potraw – można bowiem od razu napełnić naczynie wrzątkiem, a nie czekać, aż woda zagotuje się w garnku. Wszystkich ustawień dokonuje się z poziomu panelu sterowania na froncie urządzenia.

Dyspenser do ciepłej wody Morphy Richards Redefine 131000

Dużym plusem dyspensera marki Morphy Richards ma być jego pojemność. Zbiornik mieści do 3 litrów wody, co pozwala na przygotowanie 12 szklanek wrzątku i komfortowe wypełnienie garnka. O to, by woda była czysta i dobrze smakowała, dba z kolei filtr węglowy Brita, który jest naturalnie wymienny. 

Źródło: Morphy Richards

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!