/hamag/assets/gorenje-nrc6192tx-slider-jpg-9757.jpeg

Chłodziarko-zamrażarka Gorenje NRC6192TX z technologią IonAir

Gorenje NRC6192TX to stylowe, a jednocześnie bardzo nowoczesne urządzenie.

Data publikacji: 02.06.2017
Sprzęty AGD mogą pochwalić się coraz ciekawszymi rozwiązaniami, dzięki którym komfort ich użytkowania znacząco wzrasta, a produkty przechowywane są w jak najlepszych warunkach. Tezę tę dobrze udowadnia chłodziarko-zamrażarka Gorenje NRC6192TX z technologią IonAir.

Nie jest tajemnicą, iż w zamkniętym środowisku chłodziarki żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Technologia IonAir stara się to jednak zmienić i stworzyć idealny mikroklimat przy wykorzystaniu naturalnego proces jonizacji. W jego wyniku powstaje ozon, który określany jest naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych zapachów.

Podkreślenia wart jest także system AdaptTech, który pomaga zachować optymalną temperaturę, niezależnie od tego, ile razy otwierane są drzwi lodówki. AdaptTech jest w stanie przewidzieć kiedy do tego dochodzi i automatycznie obniżać temperaturę o 1 lub 2 °C. Temperatura wewnątrz urządzenia jest zatem cały czas stała, a to sprawia, że przechowywane produkty zachowują świeżość i nie tracą wartości odżywczych.

Gorenje NRC6192TX

Pojemność netto chłodziarki wynosi 222 litry. Jej wnętrze skrywa nie tylko standardowe półki i balkoniki na drzwiach, ale także szufladę FreshActive oraz szufladę CrispZone. Pierwszą przygotowano z myślą o mięsach, rybach czy owocach morza, a drugą dla warzyw i owoców. W przypadku zamrażalnika oczekiwać można pojemności 85 litrów netto oraz zdolności zamrażania wynoszącej 12 kg/24h.

Gorenje NRC6192TX podobać może się również z zewnątrz. Urządzenie wykonane zostało z prawdziwej stali nierdzewnej i pokryte specjalną powłoką TouchFree. Gwarantuje ona nie tylko estetyczny wygląd, ale i brak śladów palców. Jak na nowoczesną chłodziarko-zamrażarkę przystało, nie zabrakło wbudowanego wyświetlacza LED czy alarmu zbyt długo otwartych drzwi. Gorenje NRC6192TX  może pochwalić się przy tym klasą energetyczną A++.

Źródło: Gorenje

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.