Cara Delevingne w drapieżnej skórze!

Sławna modelka została ambasadorką "I'm Not a Trophie", organizacji która działa na rzecz dzikich zwierząt!

Data publikacji: 23.06.2016
Ostatnio Carę Delevingne możemy podziwiać w rozbieranej sesji. Jest to jednak projekt nietuzinkowy i w słusznej sprawie. Jaki cel ma ta niekonwencjonalna sesja?

Kampania nowojorskiej organizacji "I'm Not a Trophy" w dość nietypowy i kreatywny sposób zmusza odbiorców do zastanowienia się nad zagrożonymi gatunkami dzikich zwierząt. Piękna sesja, w której nagie ciało modelki pokrywają malunki lwów, goryli czy słoni ma jednocześnie wartościową wymowę. Modelka jest dumna z tego, że mogła w ten sposób zwrócić uwagę na problem dotyczący polowań drapieżników.

Arno Elias, autor sesji oprócz tego, że jest artystą to czynnie działa na rzecz ochrony zwierząt i jest twórcą całej akcji. A sama Cara Delevingne słynie z pięknego tatuażu lwa na palcu. Ma on dla niej szczególne znaczenie, bo symbolizuje siłę i ducha waleczności.

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.