/hamag/assets/ha-candy-gvs-hy9a2tce-hero-jpg-12361.jpeg

Pół godziny i ubrania są suche

Candy GVS-HY9A2TCE-S to zaawansowana suszarka hybrydowa, z którą ubrania wysuszysz nawet w 30 minut. Dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w tym urządzeniu możemy oszczędzać czas i pieniądze.

Data publikacji: 18.02.2019
W optymalnych warunkach wystarczy jej 30 minut, by wysuszyć ubrania. Czas ten może się wprawdzie wydłużyć, gdy załadunek jest większy, ale wciąż użytkowniczki i użytkownicy mogą liczyć na wydajność większą o 35 proc. w porównaniu do typowych urządzeń tego typu. Tak szybka jest Candy GVS HY9A2TCE-S, czyli nowa i dobrze wyposażona suszarka hybrydowa włoskiego producenta.

Co to jest suszarka hybrydowa? To suszarka do ubrań, która wyposażona jest nie tylko w pompę ciepła, ale też system cieplny ze specjalną grzałką, która jest aktywowana na końcowym etapie pracy. W ten sposób zwiększana o około 10 stopni Celsjusza jest temperatura w bębnie, a to zaś przekłada się na skrócenie czasu suszenia i optymalne odparowanie wody, bez negatywnego wpływu na sprawność energetyczną. 

Candy GVS HY9A2TCE-S

Candy GVS HY9A2TCE-S to właśnie taka hybrydowa suszarka do ubrań i to jedna z najwydajniejszych, a także najbardziej zaawansowanych na rynku. Dzięki niej oszczędzamy nie tylko czas, ale też pieniądze – wypada w tym miejscu wspomnieć, że cechuje ją klasa efektywności energetycznej A++. Wróćmy jednak do czasu… Otóż w trybie szybkie suszenia istnieje możliwość wybrania czasu pracy nawet na zaledwie 30 minut. Pozostałe opcje to 45 i 59 minut. Z kolei pełne suszenie przy załadunku częściowym wynosi 149 minut, przy załadunku pełnym zaś (a w bębnie mieści się do 9 kg ubrań) – 260 minut. 

Aby zapewnić dodatkową oszczędność czasu i pieniędzy, suszarka Candy GVS HY9A2TCE-S została wyposażona w system wykrywania wagi wsadu, dzięki któremu automatycznie dobierane są optymalne ustawienia. Dla niezawodności zaś producent postarał się o czujnik potrzeby oczyszczenia filtra. O bezpieczeństwo najmłodszych dba blokada otwierania drzwi podczas pracy, a o bezpieczeństwo ubrań – indywidualne programy dla poszczególnych rodzajów materiałów i tkanin. Jest też coś dla wygody – to przezroczysty, 5-litrowy pojemnik na wodę (EasyCase), technologie minimalizujące zagniecenia i intuicyjny panel sterowania.

Candy GVS HY9A2TCE-S

Skoro już jesteśmy przy sterowaniu, to nie można pominąć faktu, że suszarkę można kontrolować za pomocą smartfona z zainstalowaną aplikacją Candy. Z jej poziomu możliwe jest zdalne włączanie i wyłączanie urządzenia oraz jego programowanie. Ciekawostką może być obsługa komend głosowych. 

Dodajmy jeszcze, że suszarka cechuje się najwyższą klasą efektywności kondensacji (A) i jest też stosunkowo cicha, jako że podczas pracy generuje hałas na poziomie 66 dB. Cena modelu Candy GVS HY9A2TCE-S wynosi aktualnie około 2350 złotych.

Źródło: Candy, Studio111

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.