BRITA Fill&Go!

Tego lata zadbajcie o dobre nawodnienie organizmu!

Data publikacji: 29.07.2016

Soczyste kolory nowej BRITY Fill&Go będą świetnym uzupełnieniem codziennej stylizacji. Ten najnowszy model od znanego producenta powstał z myślą o aktywnych osobach, które regularnie dbają o sylwetkę i bacznie przyglądają się trendom modowym.

W tym sezonie ubrania sportowe pozostają w klimacie fluo – neonowe barwy dominują i dobrze się zaprezentują zwłaszcza wtedy, gdy są mocno skontrastowane. W uatrakcyjnieniu stylizacji ma pomóc efektowna butelka BRITA Fill&Go w bardzo energetycznych kolorach. Na czym polega jej fenomen?

Butelka filtrująca wodę BRITA Fill&Go to nie tylko modne akcesorium, ale przede wszystkim dopełnienie sportowej stylizacji, które sprawi, że świeżą, filtrowaną wodę będziesz mieć zawsze pod ręką. Butelka Fill&Go to świetna alternatywa dla wody mineralnej w plastikowych butelkach. Wybierając Britę, możesz oszczędzić na wodzie sklepowej, a także zadziałać proekologicznie – plastikowe opakowania to tykająca bomba zatruwająca środowisko naturalne! Wolną od BPA butelkę wielokrotnego użytku można napełnić wodą wszędzie tam, gdzie jest dostęp do kranu, a ty poczujesz pragnienie. Produkt gwarantuje smaczną, filtrowaną wodę, która zapewni optymalne nawodnienie przez cały dzień.

Wkład filtrujący MicroDisc został stworzony z naturalnego materiału – sprasowanego węgla aktywnego, który jest pozyskiwany ze skorup orzecha kokosowego. Jak działa? Redukuje chlor, zanieczyszczenia mechaniczne oraz organiczne przy zachowaniu minerałów, takich jak wapń i magnez. Jeden filtr może przefiltrować aż 150 l wody. 1 litr wody filtrowanej w butelce BRITA Fill&Go to koszt około 13 groszy. Butelkę można myć w zmywarce, jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Stylowe, energetyczne kolory butelki: fioletowy, różowy, niebieski i limonkowy wpasują się zarówno w dzienną, jak i sportową stylizację.

 

Źródło: materiały prasoweSprawdź ceny

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.