/hamag/assets/braun-st780-slider-jpg-7907.jpeg

Braun ST780 – nie prostownica, lecz stylizator

Stylizacja zoptymalizowana właśnie pod Ciebie.

Data publikacji: 20.02.2017
Satin Hair 7 ST780 firmy Braun to prostownica stworzona z myślą właśnie o Tobie. Skąd ta pewność? Ano stąd, że samodzielnie potrafi ona przeanalizować stan Twoich włosów, a następnie dobrać optymalne parametry pracy tak, by zapewnić najlepsze efekty prostowania, a zarazem maksymalną ochronę. Brzmi nieźle, ale jak to jest w ogóle możliwe?

Sekret tego urządzenia tkwi w precyzyjnych czujnikach, które zostały umieszczone zaraz pod powierzchnią płytek. W ciągu każdej sekundy 20 razy sprawdzają one poziom wilgoci i stan włosów, a następnie wysyłają te dane do procesora, który na bieżąco reguluje temperaturę (w zakresie od 120 do 200 stopni Celsjusza). W efekcie osiągasz zawsze doskonałe rezultaty, a do tego Twoje włosy są chronione przed przegrzaniem, które mogłoby mieć fatalne skutki. Samą metodę stylizacji również możesz dostosować. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań o długość i grubość włosów, o to czy są one farbowane i czy bardziej zależy Ci na szybkości czy nawilżeniu. 

Prostownica Braun Satin Hair 7 ST780

Prostownica Braun Satin Hair 7 ST780 sprawia więc, że Twoja fryzura wygląda zdrowo, a do tego jest gładka i trwała. Zdecydowanie zasługuje na miano „stylizatora”, którym posługuje się zresztą sam producent. Zastosowane w tym urządzeniu nowoczesne technologie zapewniają ponadto brak elektryzowania się włosów i ochronę koloru.

Prostownica Braun Satin Hair 7 ST780

Jak na nowoczesny sprzęt przystało ST780 firmy Braun został wyposażony w ruchomą płytkę, która efektywnie skraca czas, który musisz przeznaczyć na stylizację. Same płytki są zresztą w stu procentach ceramiczne, co oznacza ich płynniejszy poślizg po włosach. Chłodna końcówka gwarantuje z kolei bezpieczne manipulowanie. Co ciekawe, choć mówimy tutaj o prostownicy producent pomyślał też o zwolenniczkach loków i wyposażył urządzenie w krawędzie idealne do kręcenia i podkręcania włosów. 

Źródło: Braun

Zobacz także

Prostownice do włosów / #News

prost-classic-jpg-12031

Philips MoistureProtect – prezent dla włosomaniaczki

Prostownica Philips HP8372/00 z innowacyjną technologią MoistureProtect nie tylko prostuje, ale przede wszystkim dba o Twoje włosy.

Prostownice do włosów / #News

st481e-babyliss-paris-classic-jpg-8842

Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris – prostownica i lokówka w jednym

Aż trudno powiedzieć, w którym zastosowaniu Pure Metal 2w1 ST481E BaByliss Paris sprawdza się lepiej.

Prostownice do włosów / #News

st388e-babyliss-paris-classic-jpg-8894

Prostowanie doskonałe z zestawem ST388E BaByliss Paris

Doskonały i długotrwały efekt osiągany bez trudu? Brzmi doskonale!