Braun Cruzer 6 FACE – uniwersalna golarka z 3 funkcjami

Golenie na gładko, a może stylowo przystrzyżona broda i wąsy? Braun Cruzer 6 FACE sprawdzi się w każdej sytuacji.

Data publikacji: 21.06.2016
Nowoczesny mężczyzna dba nie tylko o fryzurę, ale również o brodę. Jej pielęgnacja może niekiedy nastręczać wielu problemów, ale rozwiązać można je szybko. Wystarczy sięgnąć po odpowiedni sprzęt. Takowym będzie na przykład Braun Cruzer 6 FACE – uniwersalna golarka z funkcją trymera i urządzenia do stylizacji.

Wielu mężczyzn preferuje gładkie golenie. Funkcji na to pozwalającej nie mogło oczywiście w przypadku Braun Cruzer 6 FACE zabraknąć. Golarkę zaprojektowano w taki sposób, aby efekty były jak najlepsze. Głowica charakteryzuje się dość sporą szerokością, dzięki czemu można wygodnie golić większe powierzchnie. Duże znacznie odgrywa przy tym technologia SmartFoil, dzięki której urządzenie efektywnie wychwytuje zarost rosnący w różnych kierunkach.

Nie brakuje jednak tych, którzy cenią sobie elegancko przystrzyżoną brodę. Dla nich przewidziana została ruchoma nasadka, dzięki której przy pomocy Braun Cruzer 6 FACE przyciąć można zarost na jedną z czterech różnych długości – 1,2 mm, 2,8 mm, 4,4 mm lub 6 mm. System ustawień jest tutaj bardzo precyzyjny, nie wymaga zdejmowania nasadki. Jest to zalecane jedynie w przypadku chęci jej zmiany na drugą dołączoną do zestawu, która przeznaczona jest do bardzo krótkich włosów i osiągnięcia efektu „kilkudniowego” zarostu.

Golarka Braun Cruzer 6 FACE

Ostatnim z elementów wymagających szerszego omówienia jest obrotowa końcówka do modelowania zarostu. Dzięki wąskiej końcówce możliwe jest kreowanie wszelkiej maści linii i krawędzi, w wyniku czego pokusić można się o bardzo stylową brodę. Poza tym końcówkę tę wykorzystać można do przycinania baków czy wąsów.

Braun Cruzer 6 FACE może pochwalić się wodoszczelną obudową, co oznacza, że bez obaw można korzystać z niej nie tylko do golenia na sucho, ale również na mokro, na przykład pod prysznicem. Eliminuje to również problemy z czyszczeniem, wystarczy opłukać golarkę pod bieżącą wodą. Wbudowana bateria pozwala na około 30 minut bezprzewodowej pracy.

 Źródło: BraunSprawdź ceny

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.