/hamag/assets/braun-9290cc-slider-jpg-5933.jpeg

Braun 9290cc – golarka ekskluzywna

Najwyższy model Braun Series 9 to propozycja dla mężczyzn niegodzących się na kompromisy.

Data publikacji: 08.11.2016
W ubiegłym miesiącu firma Braun zaprezentowała swoją najlepszą dotąd linię golarek elektrycznych – Series 9. Teraz bliżej przyglądamy się flagowemu modelowi z tej serii – 9290cc.

Golarka elektryczna Braun Series 9 9290cc to najbardziej zaawansowany technologicznie model w ofercie niemieckiego producenta. To golarka, która cechuje się niebywałą wręcz precyzją i szybkością działania, delikatnością dla skóry oraz fenomenalną wytrzymałością. Dzięki głowicy złożonej z 5 elementów tnących urządzenie radzi sobie z każdym typem męskiego zarostu i wymaga znacznie mniej pociągnięć, by zapewnić rewelacyjne efekty. Pokrycie tytanem trymera HyperLift&Cut pozwoliło zaś wyraźnie poprawić ślizg oraz zwiększyć wytrzymałość tego elementu – jest on odporny na korozję i wytrzymuje nawet 50 tysięcy procesów golących. Nie można nie wspomnieć też o technologii SyncroSonic. Co to takiego? Rozwiązanie to odpowiada za analizę gęstości brody (160 razy na minutę), dzięki czemu moc dostosowywana jest do potrzeb użytkownika. Dodajmy do tego jeszcze możliwość działania pod prysznicem oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu (50 minut).

Golarka elektryczna Braun Series 9 9290cc

Tymi cechami mogą jednak pochwalić się wszystkie golarki Braun Series 9. Co więc wyróżnia model 9290cc – najbardziej zaawansowany z nich? To dołączana do zestawu baza czyszcząco-ładująca. Oprócz standardowej funkcji, czyli ładowania wbudowanego akumulatora baza ta oferuje coś wyjątkowego. Wystarczy dotknąć jeden przycisk, a rozpocznie się proces czyszczenia (wraz ze smarowaniem i suszeniem). Wykorzystywany podczas tego procesu alkoholowy płyn czyszczący jest w stanie usunąć nawet do 99,999 proc. bakterii  Wystarczy, że użytkownik odłoży golarkę do bazy, a następnym razem gdy po nią sięgnie, będzie naładowana i higienicznie czysta. W przypadku najbardziej opierających się włosków zawsze można też skorzystać z dołączonej do zestawu szczoteczki.

Źródło: BraunSprawdź ceny

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.