Bosch SMV58L60EU – zmywarka na miarę XXI wieku

Wydajna, oszczędna i w pełni funkcjonalna – taka jest zmywarka Bosch SMV58L60EU.

Data publikacji: 13.06.2016
Bosch SMV58L60EU to zmywarka do zabudowy (w standardzie o szerokości 60 cm) z technologią ActiveWater, gwarantującą wysoką wydajność przy równoczesnej oszczędności wody i energii. Wszystko to dzięki ukierunkowanej dystrybucji wody, szybszemu nagrzewaniu i sprawniejszemu filtrowi. Jak wydajne jest to urządzenie? Dość powiedzieć, że do osiągnięcia doskonałych efektów zmywania wystarcza jej 7,5 litra wody, a w trybie Eco – jedynie 6 litrów. 

Zmywarka Bosch SMV58L60EU została wyposażona w sensor załadunku oraz czujnik AquaSensor, które automatycznie dobierają parametry zmywania i ilość wody do rodzaju i stopnia zabrudzenia. Dzięki wymiennikowi ciepła oraz technologii ochrony szkła możesz bez obaw pozostawić wewnątrz urządzenia kieliszki i porcelanę – twardość wody zostanie wyregulowana, a zmywanie będzie delikatne. Także do innych rodzajów naczyń przygotowane zostały programy automatyczne, pozwalające jak najbardziej oszczędnie osiągnąć jak najlepsze efekty.

Zmywarka Bosch SMV58L60EU

Urządzenie to umożliwia bardzo komfortowe zmywanie. Oprócz wspomnianych technologii gwarantują to jeszcze inne rozwiązania. System koszy VarioFlex pozwoli Ci perfekcyjnie wykorzystać przestrzeń w zmywarce, dzięki intuicyjnie rozłożonym półkom i elementom. Nie sposób nie wspomnieć też o funkcji opóźniania czasu startu, programie TurboSpeed, który wyczyści świeżo zabrudzone talerze i szklanki w zaledwie 20 minut, funkcji HalfLoad umożliwiającej oszczędne zmywanie w urządzeniu wypełnionym tylko do połowy oraz programie VarioSpeed Plus, który myje i suszy naczynia w bardzo krótkim czasie – w sam raz na uroczystości.

Korzystanie ze zmywarki Bosch SMV58L60EU jest całkowicie bezpieczne. Jej pracę sygnalizuje czerwony punkt emitowany na podłogę. W przypadku ewentualnej awarii natomiast zadziała system AquaStop zabezpieczający przed wydostaniem się wody z cieknącego węża na zewnątrz urządzenia. Jeżeli zaś zmywarka wygenerowałaby jakiekolwiek straty, producent zobowiązał się do udzielenia rekompensaty.

Źródło: BoschSprawdź ceny

Zobacz także

Zmywarki / #News

candy-cdim-3t623pr-box-jpg-12390

Zmywarka Candy dla oszczędnych

Chcesz zaoszczędzić na wodzie i prądzie, a cieszyć się automatycznym zmywaniem naczyń? Zmywarka Candy CDIM 3T623PR powinna Cię zainteresować.

Zmywarki / #News

amica-zim609tbe-in-classic-jpg-9611

Amica przedstawia nowe zmywarki 3D

ZIM608TBE IN i ZIM609TBE IN firmy Amica to ekonomiczne i praktyczne zmywarki do naczyń.

Zmywarki / #News

bosch-smi-88ts03e-classic-jpg-6988

Elegancka i efektywna zmywarka BOSCH

BOSCH SMI 88TS03E nie zawiedzie oczekiwań. Gwarantuje nie tylko czyste naczynia, ale jednocześnie cichą pracę.