/hamag/assets/bosch-msm67170-slider-jpg-8308.jpeg

Bosch MSM67170 – blender (po)ręczny

Cechuje go ponadprzeciętna ergonomia, ale niczego nie można mu też zarzucić w kwestii wydajności i funkcjonalności.

Data publikacji: 15.03.2017
Jest superlekki i ergonomiczny, ale jednocześnie wystarczająco wydajny, by radzić sobie z każdym, nawet najtwardszym składnikiem. Tak najnowszy blender ręczny MSM67170 opisywany jest przez jego producenta, firmę Bosch. Czym jeszcze przyciąga uwagę to urządzenie?

ErgoMixx – a właśnie jej częścią jest MSM67170 – to seria blenderów, które wyróżniają się na tle konkurencji ponadprzeciętną ergonomią. Nie tylko są lekkie i dobrze leżą w dłoni, ale też mają miękki uchwyt, dzięki czemu nawet najdłuższa współpraca z urządzeniem nie wpływa negatywnie na Twoje samopoczucie. Dobrze przemyślany kształt sprawia też, że miksowanie składników odbywa się w maksymalnie komfortowych warunkach, a Ty masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w pojemniku. Na uwagę zasługuje również długi i rozciągliwy przewód.

Blender ręczny Bosch MSM67170

Jednak to nie ergonomiczny kształt blenduje składniki, lecz końcówka miksująca. W przypadku sprzętu Boscha jest to konkretnie element wykonany z trwałej stali szlachetnej, którego rdzeniem jest nóż z 4 ostrzami QuattroBlade. W zestawie znajdziesz też akcesoria rozszerzające zakres możliwości MSM67170 – to nóż do kruszenia lodu, końcówka do ubijania oraz rozdrabniacz (do mięsa, owoców, warzyw, sera i ziół). Wymiana końcówek jest prosta i sprawna, dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniania.

Blender ręczny Bosch MSM67170

Blender ręczny Bosch MSM67170 został wyposażony w wysokiej jakości silnik, który ma dużą moc 750 watów, ale wydajność tę łączy z cichą pracą. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać jedno z aż 12 ustawień prędkości, a gdy konieczne będzie chwilowe podkręcenie obrotów, z pomocą przyjdzie przycisk TURBO. To wszystko przekłada się na urządzenie, które nie tylko poradzi sobie z wszelkiego rodzaju składnikami – i miękkimi, i twardymi – ale też zapewni zawsze perfekcyjną konsystencję przygotowywanej potrawy lub deseru.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.