/hamag/assets/bosch-mas9454m-slider-jpg-5832.jpeg

Bosch MAS9454M – naprawdę precyzyjna krajalnica

Bosch MAS9454M pozwala uzyskać zarówno grubszą kromkę chleba, jak również bardzo cienkie plasterki wędlin.

Data publikacji: 01.11.2016
Nie znajdziemy chyba kuchni bez noża. Do posługiwania się nim przyzwyczajone powinny być nawet osoby przygotowujące tylko najprostsze dania, ale nie jest tajemnicą, że krojenie bywa niekiedy bardzo kłopotliwe. Z pomocą przychodzą urządzenia AGD , a konkretnie krajalnice, do grona których zalicza się między innymi Bosch MAS9454M.

Mogłoby się wydawać, że tego typu urządzenie nie musi oferować wiele. To jednak pozory, ponieważ z krajalnicy zadowoleni będziemy jedynie wtedy, gdy będzie ona oferowała najwyższą jakość wykonania, ergonomię i szeroką funkcjonalność. W przypadku Bosch MAS9454M tak właśnie jest – wykorzystać można ją do krojenia nie tylko chleba, ale również sera, warzyw czy mięs.

Bosch MAS9454M pozwala korzystać ze zmiennej szerokości cięcia 0-15 mm. Bez problemów uzyskać można zatem grubszą kromkę chleba, a z drugiej strony także bardzo cienkie plasterki szynki czy kiełbasy.

Bosch MAS9454M

Moc silnika napędzającego pracę urządzenia wynosi 140 W, co jak na krajalnicę jest bezsprzecznie w zupełności wystarczające. Tym bardziej, że nóż wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzuje się on świetnymi właściwościami tnącymi, które dodatkowo zachowywane są przez długi czas. Nie zabrakło też funkcji Pulse.

Trzeba przy tym pochwalić producenta za zadbanie o kwestie związane z bezpieczeństwem. Bosch MAS9454M posiada zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem, a także ochronę kciuka. Dodatkowo zastosowane zostały tutaj przyssawki, w wyniku czego urządzenie zachowuje podczas pracy dużą stabilność. Dzięki miejscu na ukrywanie przewodu krajalnicę łatwiej przechowywać, wygląda też estetyczniej na kuchennej szafce.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!