Bosch BGB45300 ProSilence – cichy i wydajny odkurzacz

Dwie cechy, które dotąd się wykluczały, łączą się w odkurzaczu Bosch BGB45300 ProSilence.

Data publikacji: 14.06.2016
Jeżeli chodzi o odkurzacze, to do tej pory cicha praca i efektywność rzadko szły w parze. Firma Bosch zapewnia jednak, że jej BGB45300 ProSilence z powodzeniem łączy obie te cechy. Jak to jest możliwe?

Odkurzacz Bosch BGB45300 ProSilence został wyposażony w technologię SilentSound System, dzięki której poziom hałasu generowanego przez urządzenie nie przekracza 70 dB. Jego praca nie powinna zatem zakłócić snu domowników ani też być powodem niepokoju u psa. Taki efekt udało się osiągnąć dzięki rozwiązaniom redukującym szum przepływu powietrza, silnikowi o mocy 650 watów i bardzo niskim poziomie wibracji oraz wielowarstwowej izolacji. Cicha praca, a równocześnie bardzo wysoka efektywność odkurzacza Bosch to także zasługa ssawki SilentClean Premium z metalowymi płytkami i funkcją przełączania. Za dużą wydajność odpowiada również technologia QuattroPower System. 

Odkurzacz Bosch BGB45300 ProSilence

Bosch BGB45300 ProSilence to odkurzacz, na który warto zwrócić uwagę także ze względu na komfort jego użytkowania. Urządzenie zawdzięcza to przede wszystkim wygodnej, dobrze przemyślanej konstrukcji, ale też długiemu, 10-metrowemu przewodowi, trzem obrotowym kółkom oraz workom o bardzo dużej pojemności – dokładnie 5 litrów.  Dzięki systemowi PowerProtect odkurzacz BGB45300 ProSilence zachowuje niemal pełną siłę ssania, nawet gdy worek zaczyna być zapełniony kurzem. 

W zestawie z odkurzaczem Bosch BGB45300 ProSilence, oprócz wspomnianej ssawki SilentClean Premium, znajdują się również szczotka do tapicerki i szczotka szczelinowa. Urządzenie może być parkowane pionowo i poziomo, a jego klasa efektywności energetycznej to A. Skuteczność odkurzacza klasyfikowana jest na C w przypadku dywanów oraz B, jeśli chodzi o podłogi twarde. Na uwagę zasługują też filtr, który umożliwił osiągnięcie klasy reemisji kurzu B oraz niewielka waga – niespełna 5 kilogramów, co oznacza, że przenoszenie odkurzacza nie stanowi żadnego problemu.

Źródło: BoschSprawdź ceny

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.