/hamag/assets/philips-hr1676-90-slider-jpg-8288.jpeg

Blender Philips HR1676/90 – Twój jeden palec ma dużą moc

Ten blender jest wydajny i funkcjonalny, a do jego obsługi wystarczy Ci jeden palec.

Data publikacji: 21.03.2017
Im mocniej naciskasz, tym większą uwalniasz moc. Tak działa technologia SpeedTouch – innowacyjny sposób na intuicyjne ustawianie prędkości, który jest jedną z najciekawszych cech blendera ręcznego HR1676/90 firmy Philips. To sprawia, że całe miksowanie sprowadza się do naciskania jednego przycisku, a to dopiero niewielka część możliwości tego urządzenia.

Blender ręczny Philips HR1676/90 to przede wszystkim bardzo duża moc 800 W. W parze z nią idzie ostrze o zoptymalizowanym kształcie, które zostało wykonane z tytanu, sześciokrotnie twardszego niż stal, a także technologia trójkątnej stopy ProMix. Efektem jest możliwość szybkiego, sprawnego i zupełnie bezproblemowego rozdrobnienia wszystkich, nawet tych najtwardszych składników. ProMix, oprócz optymalnego przepływu jedzenia gwarantuje też minimalny rozprysk, dzięki czemu z powodzeniem zachowasz perfekcyjną czystość w kuchni.

Blender ręczny Philips HR1676/90

Swoje ogromne możliwości nowy blender Philipsa oddaje w Twoje ręce w niezwykle atrakcyjnej formie. Urządzenie robi doskonałe wrażenie, a korzystanie z niego ma być całkowicie wygodne, za sprawą ergonomicznej, dobrze przemyślanej konstrukcji. Poręczny uchwyt zapewnia wysoką stabilność, pewny chwyt i łatwe manewrowanie. Dołączany do zestawu dzbanek zaś ma optymalną pojemność 1 l, dzióbek i miarkę oraz konstrukcję poprawiającą przepływ miksowanych składników.

Blender ręczny Philips HR1676/90

Podstawową funkcją blendera jest oczywiście miksowanie, ale dołączane akcesoria rozszerzają jego możliwości. Trzepaczka, na przykład, sprawdzi się podczas ubijania śmietany czy przygotowywania ciasta na naleśniki, a rozdrabniacz będzie nieoceniony, gdy przyjdzie nam siekać zioła, orzechy, ser, cebulę albo czekoladę. Także odłączanie i przyłączanie końcówek jest proste i można wykonać je używając zaledwie jednego palca. Na koniec warto wspomnieć o jeszcze jednym istotnym plusie tego sprzętu: niezwykle cicho pracuje.

Źródło: Philips

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.