/hamag/assets/lucznik-bl-566-slider-jpg-9229.jpeg

Blender Łucznik BL-566 – stylowy i ergonomiczny

Łucznik BL-566 może pochwalić się bardzo atrakcyjną stylistyką. Nie jest to jednak jedyna zaleta tego blendera.

Data publikacji: 04.05.2017
Łucznik to legendarna polska marka. Jest ona doskonale znana wielu osobom, ale raczej nie kojarzy się ze sprzętem kuchennym. Niech nie zdziwi Was jednak, jeśli znajdziecie w sklepie gadżety AGD z jej logo. Zwłaszcza, że może być to sprzęt wysokiej klasy, taki jak na przykład Łucznik BL-566.

To blender kielichowy, który od razu przyciąga wzrok. Producent zadbał o bardzo miłą dla oka stylistykę. Przezroczysty dzbanek o pojemności 1,5 litra idzie tutaj w parze z obudową, którą wykonano ze stali nierdzewnej. Dopełniają tego czarne akcenty oraz duży przycisk podświetlany diodami LED. Z pewnością nie jest to sprzęt, którego trzeba będzie się wstydzić i chować do najgłębszej szafki po zakończeniu pracy.

Moc zastosowanego tutaj silnika wynosi 550 W. Przy tego typu urządzeniu jest to w pełni wystarczające, tym bardziej, że do naszej dyspozycji oddawane są dwie prędkości pracy, a także tryb PULSE. Łucznik BL-566 bez najmniejszych problemów radzi sobie z rozdrabnianiem nawet twardszych produktów spożywczych.

Łucznik BL-566

Bardzo dużym atutem blendera Łucznik BL-566 jest ergonomia. Zastosowano tutaj dość szerokie nóżki, dzięki czemu urządzenie zachowuje należytą stabilność, nawet podczas pracy na wyższych obrotach. Bardzo praktyczne rozwiązania to także pokrywa z otworem napełniania oraz duże ucho przy pojemniku. Dzięki temu ten ostatni może być przenoszony nawet przy dużym napełnieniu.

W każdym urządzeniu elektronicznym mile widziane są opcje podnoszące bezpieczeństwo. Tutaj liczyć można na system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem.Sprawdź ceny

Źródło: Łucznik

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.