/hamag/assets/bosch-mmbm7g2m-slider-jpg-9670.jpeg

Blender kielichowy Bosch MMBM7G2M – na zimno i na gorąco

Ergonomiczny, wydajny i praktyczny blender kielichowy – oto Bosch MMBM7G2M.

Data publikacji: 27.05.2017
Gorące zupy i mrożone koktajle – blender kielichowy MMBM7G2M firmy Bosch sprawdzi się podczas przygotowywania jednych i drugich. Z jednej strony ma bowiem szklany kielich ThermoSage, któremu wysokie temperatury są niestraszne, z drugiej zaś – dużą moc silnika i wysokiej klasy nóż, który radzi sobie nawet z kruszeniem kostek lodu.

Blender kielichowy Bosch MMBM7G2M ma moc 350 watów, a więc pod tym względem niewiele można mu zarzucić. Producent zapewnia też, że moc ta jest dobrze pożytkowana – innymi słowy, silnik wprawia w ruch bardzo ostre ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, które bez większych problemów rozprawia się zarówno z miękkimi, jak i twardymi składnikami – owocami, warzywami, ziołami, a nawet kostkami lodu. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wybrania jednej z dwóch prędkości obrotowych. To wszystko sprawia, że urządzenie sprawdza się podczas miksowania, mieszania i siekania.

Blender kielichowy Bosch MMBM7G2M

Nie mniej ważnym elementem blendera kielichowego jest… kielich. W tym przypadku mamy do czynienia ze szklanym kielichem typu ThermoSafe. Jak sugeruje to jego nazwa, jest on przystosowany do różnych temperatur – od bardzo niskich (dzięki czemu z powodzeniem przygotujemy smoothie, deser lodowy lub zimny koktajl), po bardzo wysokie (co oznacza możliwość przyrządzenia gorącej zupy krem). Jego pojemność to 500 ml. Zupę przelać możemy bezpośrednio do talerzy, napoje zaś do dołączanej do zestawu butelki 2Go z wytrzymałego Tritanu, którą można zabrać ze sobą, na przykład do pracy.

Blender kielichowy Bosch MMBM7G2M

Bosch MMBM7G2M to blender prosty i wygodny w obsłudze. Żadnych problemów nie powinno sprawiać też jego czyszczenie, jako że kielich, pokrywę i butelkę można myć w zmywarce, a sam nóż jest wyjmowalny, przez co nie trzeba męczyć się z przeciskaniem się do niego z gąbką. Komfort jest więc niezaprzeczalny.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.