/hamag/assets/bosch-silentmixx-slider-jpg-10145.jpeg

Blender Bosch SilentMixx – precyzyjne, ciche siekanie i mieszanie

Bosch wprowadził do swojej oferty nowoczesny blender kielichowy, który podczas pracy pozostaje praktycznie bezgłośny.

Data publikacji: 29.06.2017
Blender kielichowy MMB65G0M marki Bosch nie jest bez powodu nazywany przez producenta także SilentMixx. Otóż urządzenie to zostało wyposażone w zaawansowaną technologię redukcji szumów, dzięki czemu pracuje ono praktycznie bezgłośnie, zwiększając komfort podczas przygotowywania koktajli i deserów. Najlepsze jest zaś to, że według zapewnień niemieckiej firmy, jest to tylko wisienka na torcie.

Ważniejsza od tego, jak cicha, jest to, jak efektywna jest praca blendera. Bosch obiecuje, że i pod tym względem użytkownicy nie będą mieli się do czego przyczepić. Przede wszystkim ma być tak dlatego, że sercem urządzenia MMB65G0M jest silnik o bardzo dużej mocy 800 watów. W połączeniu z nożem ze stali nierdzewnej zapewniać ma możliwość poradzenia sobie ze składnikami każdego rodzaju i to niezależnie od tego, co chcemy osiągnąć. Na liście jego zdolności odnajdujemy precyzyjne siekanie czy mieszanie, a także kruszenie lodu. 

Blender kielichowy Bosch MMB65G0M (SilentMixx)

Blender kielichowy Bosch MMB65G0M (SilentMixx) to bezpieczny sposób na przygotowanie zarówno gorących zup, owocowych i warzywnych koktajli oraz zimnych deserów. Odporność na wysokie i niskie temperatury jest efektem zastosowania wysokiej jakości szkła w kielichu, którego pojemność wynosi 1,5 litra (netto). 

Blender kielichowy Bosch MMB65G0M (SilentMixx)

W centralnej części urządzenia znajduje się podświetlane pokrętło, zapewniające intuicyjną obsługę. Przekręcając je po prawej stronie możemy dynamicznie zmienić intensywność pracy blendera tak, by osiągnąć pożądane efekty i konsystencję. Po lewej stronie z kolei znajdują się trzy przyciski aktywujące (licząc od dołu) tryb pracy pulsacyjnej oraz dwa automatyczne programy specjalne: do koktajli i kruszenia lodu. Równie łatwo, co dostosować SilentMixx do własnych preferencji, jest utrzymać go w czystości, ponieważ kluczowe elementy są odłączane (włączając w to ostrze).

Jeśli szukasz czegoś innego, sprawdź nasze Top 5: Blendery kielichowe.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.