Blender Amica Este BK3011 – poręczny pomocnik w kuchni

Jak uprzyjemnić sobie przygotowywanie posiłków za nieduże pieniądze? Dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup ręcznego blendera Amica Este BK3011. Dlaczego? Już tłumaczymy.

Data publikacji: 08.06.2016
Co do tego, że blender ręczny jest w kuchni niezwykle przydatnym narzędziem, nikt chyba nie ma wątpliwości. Dzięki niemu szybko i łatwo przygotować możemy zupy, przeciery, koktajle i inne desery. Urządzenie tego typu musi jednak spełniać pewne warunki, a Amica Este BK3011 zdaje się mieć wszystko, co potrzeba.

Blender ręczny Amica Este BK3011 został wyposażony w silnik o bardzo dużej mocy – 600 watów. Urządzenie poradzi sobie zatem z miksowaniem zarówno miękkich, jak i tych najtwardszych składników. Dzięki płynnej regulacji prędkości w aż 10 stopniach możliwe jest swobodne przełączanie się pomiędzy rożnymi trybami pracy urządzenia. To oznacza, że jesteś w stanie zawsze osiągnąć idealną konsystencję przygotowywanej potrawy. Plusem tego modelu jest też obecność dzbanka w zestawie – ma on pojemność 1000 ml, a więc wystarczającą do większości zadań. W dodatku ma on przykrywkę, ułatwiającą przechowywanie przygotowanych potraw.

blender ręczny Amica Este BK3011

Szczególnie istotną cechą w przypadku blenderów ręcznych jest ergonomia. Firma Amica przywiązała tutaj do niej dużą wagę. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na praktyczne rozwiązanie w postaci unikalnego uchwytu obrotowego. Dzięki niemu możliwe jest odłożenie blendera w trakcie pracy na podkładkę – nie musisz martwić się o zachlapanie kuchni. Stopa miksująca została wykonana ze stali nierdzewnej, co podkreśla jej efektywność, ale też zwiększa wytrzymałość i żywotność urządzenia. Nie brakuje też możliwość wyregulowania długości przewodu.

Amica Este BK3011 to funkcjonalny i estetycznie wyglądający blender ręczny, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Świadczą o tym nie tylko wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji, ale też dodatkowe rozwiązania. Najważniejszym z nich jest wskaźnik bezpiecznego zamknięcia, który informuje o tym, czy wszystkie części zostały odpowiednio zamontowane.

Źródło: AmicaSprawdź ceny

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.