/hamag/assets/bissell-multireach-18v-slider-jpg-5755.jpeg

Bissell MultiREACH 18V – odkurzanie od krawędzi do krawędzi

Niewiarygodnie skuteczny odkurzacz przy czyszczeniu krawędzi i rogów.

Data publikacji: 28.10.2016
Funkcja EdgeREACH zwiększa moc ssania przy krawędziach sprawiając, że odkurzacz Bissell MultiREACH 18V dociera nawet do najciaśniejszych zakamarków i rogów w Twoim mieszkaniu. Urządzenie radzi sobie ponadto nie tylko z zabrudzeniami na podłodze, ale też na blatach – to zasługa dodatkowego odkurzacza ręcznego.

Bissell MultiREACH 18V to odkurzacz, który dotrze do każdego zakamarka i pozbędzie się wszystkich, nawet najdrobniejszych pyłków z podłogi. Dzięki wyjątkowej technologii EdgeREACH, urządzenie doskonale radzi sobie z odkurzaniem przy krawędziach i w rogach. Rozwiązanie to gwarantuje bowiem niezwykle silne ssanie przy krańcach końcówki, podczas gdy przedni kanał ssania jest chwilowo blokowany. Odkurzacz jest lekki i poręczny, a w dodatku ma uchwyt, który zgina się w dwie strony. Dzięki temu manewrowanie wokół krzeseł czy docieranie pod meble nie stanowi najmniejszego problemu, a wręcz zdecydowanie uprzyjemnia wykonywanie domowych obowiązków. W razie potrzeby zebrania zabrudzeń nie z podłogi, lecz na przykład z blatu, z pomocą przychodzi odłączany odkurzacz ręczny.

Odkurzacz pionowy Bissell MultiREACH 18V

Odkurzacz pionowy Bissell MultiREACH 18V, jak sama nazwa wskazuje, został wyposażony w 18-woltowy akumulator. Umożliwia on komfortowe, bo bezprzewodowe odkurzanie nawet przez 30 minut. O stanie naładowania akumulatora informuje wskaźnik na cyfrowym wyświetlaczu urządzenia. Tam też znajdziesz informacje o aktywacji lub dezaktywacji funkcji EdgeREACH oraz o stanie napełnienia worka. Tego ostatniego nie trzeba jednak zbyt często opróżniać – jego pojemność wynosi bowiem aż 0,4 litra. Jedynym minusem tego odkurzacza może być stosunkowo głośna praca – hałas sięga tutaj poziomu 79 decybeli, który jednak w krótkich sesjach sprzątania nie powinien być dla nikogo uciążliwy. Tak czy inaczej, jego nieco głośniejsza praca jest tutaj zdecydowanie uzasadniona.

Źródło: Bissell

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.