/hamag/assets/dyson-v6-total-clean-slider-jpg-10154.jpeg

Bezprzewodowe, ale bardzo efektywne odkurzanie

Dyson V6 Total Clean to odkurzacz dysponujący bardzo mocnym silnikiem.

Data publikacji: 29.06.2017
Urządzenia AGD znacznie ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie i pomagają w czynnościach, które najdelikatniej mówiąc nie należą do lubianych. Na przykład w sprzątaniu, które staje się zdecydowanie łatwiejsze w przypadku korzystania z dobrego odkurzacza. Dyson V6 Total Clean bez wątpienia na takie miano zasługuje.

Producent zastosował tutaj silnik Dyson V6, który obraca się do 110 000 razy na minutę. Jak łatwo się domyślić, tego typu rozwiązanie przekłada się na bardzo dużą siłę ssania. Dyson V6 Total Clean znacząco przewyższa tutaj inne odkurzacze bezprzewodowe.

Jednocześnie ważną rolę odgrywa tutaj technologia 2 Tier Radial. Specjalne ułożenie cyklonów powoduje, że wytwarzane są duże siły odśrodkowe, przez co kurz i brud wyrzucane są z przepływu powietrza bezpośrednio do pojemnika. Pozostałe cząsteczki wyłapuje filtr zasilnikowy, nie trzeba zatem martwić się o jakość wydmuchiwanego powietrza.

Dyson V6 Total Clean

Dyson V6 Total Clean może być używany na dwa sposoby. Przede wszystkim jest to klasyczny odkurzacz pionowy. W zależności od czyszczonych powierzchni wykorzystać można elektroszczotkę Direct, elektroszczotkę Soft roller czy ssawkę szczelinową. Środek ciężkości umieszczony obok rączki sprawia, że z powodzeniem oczyścić można także sufit. Jeśli zajdzie taka potrzeba Dyson V6 Total Clean przekształcić można w odkurzacz ręczny. To idealne rozwiązanie w przypadku konieczności wyczyszczenia kanapy czy tapicerki w samochodzie.

Odkurzacz jest w stanie pracować przez maksymalnie 20 minut w trybie normalnym oraz do 6 minut w trybie Max, w którym wykorzystuje maksymalną moc silnika. Opróżnianie pojemnika jest bardzo higieniczne i łatwe – ogranicza się do skorzystanie ze specjalnego przycisku. Poręczna, montowana na ścianie stacja dokująca umożliwia nie tylko wygodne przechowywanie urządzenia, ale i jednoczesne ładowanie.

Źródło: Dyson

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.