/hamag/assets/h-insinkerator3w1-slider-jpg-13033.jpeg

Zaparzaj kawę wrzątkiem prosto z kranu

A co gdyby z Twojego kranu leciał wrzątek, dzięki czemu herbatę czy kawę dałoby się zaparzyć bez angażowania czajnika? Jeśli brzmi to dla Ciebie co najmniej nieźle, to wiedz, że jest już taka możliwość.

Data publikacji: 19.01.2021

Wrzątek prosto z kranu. Zaparz kawę lub herbatę bez czajnika

Zwykle z naszych kranów leci zimna lub ciepła woda. Pojawił się jednak pomysł, by dodać do tego trzecią opcję: wrzątek. Pomysł szybko został urzeczywistniony i tak powstała kuchenna bateria InSinkErator 3w1. Pociągasz za odpowiednią dźwignię i po chwili do kubka, dzbanka czy garnka leci filtrowana woda o temperaturze 98 stopni. W ten sposób możesz oszczędzać czas, energię i wodę, a do tego podnieść poziom komfortu na co dzień. Gorąca herbata czy kawa dosłownie na żądanie – coś pięknego. 

Korzyści jest więcej – do czego przyda się bateria InSinkErator 3w1?

Zaparzanie napojów w ten sposób brzmi super, ale nie jest to wcale jedyna korzyść, o jakiej może być mowa. Tak gorąca woda doskonale sprawdzi się też przy napełnianiu garnków do gotowania makaronu czy ziemniaków, parzenia pomidorów i innych warzyw, opłukiwania noża do krojenia tortu lub smarowania masła czy też mycia zatłuszczonych naczyń albo dziecięcego smoczka. Jak widzisz, jest tego sporo. Ostatecznie możesz też odzyskać trochę miejsca w kuchni – czy to na płycie, czy na blacie. 

kuchenna bateria InSinkErator 3w1

Bateria InSinkErator 3w1 jest wykonana z mosiądzu armaturowego, a dostępne rodzaje wykończenia to chrom, antracyt, szczotkowana stal i jasny pomarańczowy. Minus? Jest tylko jeden, a jest nim – jak się pewnie domyślasz – cena. W zależności od koloru za to akcesorium zapłacisz od 3400 do 4500 złotych

Źródło: Comitor, OKK!

Zobacz także

Kulinaria / #Artykuł

chudniecie-classic-jpg-12610

Czego nie jeść, żeby schudnąć? Tych produktów unikaj, jeśli chcesz być FIT

Szczupła sylwetka, płaski brzuch i umięśnione ciało to ideał, do którego dąży mnóstwo osób. Jednak coraz większa moda na bycie FIT nie powstrzymuje epidemii otyłości.

Kulinaria / #Artykuł

guarana-310-classic-jpg-12595

Alternatywa dla kawy? Poznaj właściwości guarany

Guarana - mało kto ją kojarzy, a to całkiem popularna siostra kawy. Trudno znaleźć dorosłą osobę, która nie znałaby właściwości kawy, a większość z nas pije ją codziennie nawet po kilka filiżanek. Poznaj właściwości guarany!

Kulinaria / #Artykuł

kawa2-classic-jpg-12545

Rodzaje kawy ziarnistej – który gatunek wybrać?

Czy podczas picia kawy, zastanawialiście się, jaką drogę przebyła od plantacji gdzieś w środku Afryki do naszej kuchennej szafki?