/hamag/assets/bad---gotowy-na-wiosn---z-amica-slider-jpg-8267.jpeg

Bądź gotowy na wiosnę z Amica – prosty sposób na zdrowie

Zamiast suplementów diety lepiej wybrać świeży sok. W jego przygotowaniu pomogą urządzenia AGD z logo Amica.

Data publikacji: 14.03.2017
Za oknami przestał wreszcie królować śnieg i mróz. Ku uciesze wielu osób temperatury zaczynają rosnąć, ale należy pamiętać, że jeszcze przez pewien czas pogoda sprzyjać będzie przeziębieniom. Można oczywiście zapobiegać im poprzez szereg wszelkiej maści suplementów diety i leków, ale jest zdecydowanie lepszy sposób.

To picie zdrowych soków i koktajlów. Te znajdziemy nie tylko w restauracjach i sklepach ze zdrową żywnością. Można przygotować je samemu, o czym przypominam nam Amica. Nie bez przyczyny, ponieważ w swojej ofercie ma wiele urządzeń AGD właśnie do tego celu służących.

Świeżo wyciskany sok to prawdziwa warzywno-owocowa (w zależności od wybranych produktów) bomba witaminowa. Najlepszym sposobem na jej przyrządzenie będzie skorzystanie z wyciskarki wolnoobrotowej. Jej przykładem jest Amica JSD4011, która wyposażona została w sito ze stali nierdzewnej. Dzięki temu cząstki przeciskanych produktów nie zatykają wyciskarki, a czas obróbki owoców i warzyw jest szybki. Dodatkowo specjalna konstrukcja silnika chroni go przed przegrzaniem i uszkodzeniem.

Wyciskarka wolnoobrotowa Amica JSD4011

Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie owoce czy warzywa nadają się do wyciskania. Z bananów, awokado czy truskawek zdecydowanie lepiej jest przyrządzić koktajl. Tym bardziej, że dodać można do chociażby szpinak, który jest bogaty w składniki odżywcze i zmieni kolor koktajlu na bardziej atrakcyjny. Potrzebne będzie jednak inne urządzenie – na przykład blender kielichowy Amica BTK5011 IN. Wyposażony jest między innymi w funkcję Pulse, która pozwala na dokładne i szybkie miksowanie nawet twardych składników, takich jak marchew czy buraki. Przygotowanie zdrowego śniadania zajmie zaledwie chwilę.

Blender kielichowy Amica BTK5011 IN

Każdy dietetyk potwierdzi, iż regularne picie świeżo wyściskanych soków i koktajlów to samo zdrowie, buduje to prawdziwą tarczę, która broni organizm przed wirusami i zarazkami. Dzięki temu, nasza odporność wzrasta i mamy siłę do walki z przeziębieniem. 

Źródło: Amica

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?