/hamag/assets/babyliss-paris-cegielska-slider-jpg-8125.jpeg

BaByliss Paris i Agnieszka Cegielska – zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji

Agnieszka Cegielska została ambasadorką marki BaByliss Paris. Pasuje doskonale!

Data publikacji: 05.03.2017
Marka BaByliss Paris w ciągu kilku ostatnich miesięcy zdołała wyraźnie zaznaczyć swoją obecność i umocnić pozycję na polskim rynku. Pomogły jej w tym produkty cechujące się praktyczną funkcjonalnością, wysokim poziomem ergonomii oraz nienaganną jakością wykonania. Teraz marka kontynuuje swoje wysiłki, serwując też subtelną ewolucję swojego wizerunku. Jedną z oznak zmian jest oficjalna ambasadorka BaByliss Paris – Agnieszka Cegielska.

Agnieszka Cegielska utożsamia w sobie wszystkie cechy kobiety, do jakiej kierowane są produkty BaByliss Paris – aktywnej, zdecydowanej, odważnej i pewnej siebie oraz mającej niesamowite wyczucie stylu i estetyki. Eksperymentując z pastelowymi kolorami i geometrycznymi bryłami (jak w tej sesji), nietrudno pójść o krok za daleko, ale właśnie to „wyczucie” i doskonały szyk jest tym, co charakteryzuje nowoczesną kobietę z klasą. I taki też jest motyw najnowszej kampanii marki.

BaByliss Paris i Agnieszka Cegielska

Mocne, wyraźne tła i delikatna uroda Agnieszki Cegielskiej – na tym kontraście marka zbudowała swoją najnowszą kampanię. W ramach wyjątkowej sesji fotograficznej powstały zdjęcia, na których prezenterka przedstawia najnowsze produkty BaByliss Paris, na czele ze szczotką prostującą Liss & Brush Ionic 3D HSB100E, która wygładza włosy w trzech wymiarach, a wraz z efektywnością zapewnia maksymalne bezpieczeństwo włosów, dzięki dwóm generatorom jonów.

BaByliss Paris i Agnieszka Cegielska

Inne warte uwagi urządzenia BaByliss Paris, które są filarami obecnej oferty marki, to automatyczna lokówka Curl Secret 2 C1300E o ponadprzeciętnej wydajności i wszechstronności oraz prostownice i lokówki 2 w 1 ST480E i ST481E, które są w stanie zapewnić każdej kobiecie piękne i pełne blasku fryzury w ekspresowym tempie i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. – Marka BaByliss Paris pozostaje wierna tworzeniu innowacyjnych produktów z najwyższej półki dających spektakularne efekty – zapewnia.

BaByliss Paris i Agnieszka Cegielska

Marka BaByliss Paris przyznaje, że nie musiała się długo zastanawiać nad wyborem najlepszej ambasadorki. – Urok, który roztacza przed kamerą i ciepło z jakiego Agnieszka Cegielska znana jest prywatnie, idealnie wpisują się w wizerunek kobiety BaByliss Paris – komentuje menedżerka marki, Marta Liśkiewicz. A co mówi sama zainteresowana? – Doskonała jakość oraz wyjątkowy design produktów oferowanych przez BaByliss Paris sprawiają, że korzystam z nich od wielu lat. Dlatego podjęcie współpracy w roli Ambasadorki marki jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.