/hamag/assets/babyliss-paris-nowosci-slider-jpg-8804.jpeg

BaByliss Paris chwali się świetnymi nowościami

Marka BaByliss Paris gruntuje swoją pozycję na polskim rynku rewelacyjnymi nowościami sprzętowymi.

Data publikacji: 10.04.2017
„Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris” – tak zatytułowana konferencja, która odbyła się 4 kwietnia w Warszawie, jest kolejnym krokiem francuskiego producenta, który gruntować ma jego pozycję na naszym rynku. Myśl przewodnia – „postaw na pięknie wyglądające włosy każdego dnia”.

Podczas konferencji zaprezentowane zostały najnowsze produkty BaByliss Paris i przybliżona została filozofia marki. Na miejscu znajdowały się między innymi Agnieszka Cegielska, która niedawno została oficjalną Ambasadorką (o czym pisaliśmy przy okazji wyjątkowej sesji zdjęciowej) oraz Marta Liśkiewicz, będąca Brand Managerką marki. Był też stylista gwiazd Łukasz Mazolewski. 

Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris

Ta trójka przekonywała odwiedzających konferencję przy Mysiej 3, że BaByliss Paris to marka dla nowoczesnych kobiet, które pomimo rosnącego tempa życia chcą zawsze wyglądać doskonale, poświęcając na to minimum czasu i energii. Ma to być możliwe dzięki nowoczesnym urządzeniom do stylizacji włosów, wypełnionych innowacyjnymi technologiami. O tym, że tak jest, można było przekonać się na miejscu.

Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris

– Innowacyjne technologie stosowane w urządzeniach BaByliss Paris pozwalają na precyzyjne wykonanie stylizacji, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Świadomi obecnego tempa życia tworzymy produkty, które pozwalają kobietom czuć się wyjątkowo każdego dnia, a wykonanie perfekcyjnej fryzury zajmuje zaledwie kilka minut – mówi Marta Liśkiewicz.

Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris

Marka BaByliss Paris, która jest obecna na rynku już od ponad 50 lat, stara się wprowadzać do naszych mieszkań technologie, które do niedawna jeszcze były zarezerwowane dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Jak na paryską markę przystało, dużą wagę przywiązuje ona również do wyglądu swoich sprzętów, które cieszą oko i zachwycają odważnymi kolorystycznymi połączeniami. 

Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris

– Najnowsze produkty marki BaByliss Paris, powstały z myślą o aktywnych kobietach, które swobodnie mogą realizować swoje cele oraz pasje i jednocześnie dbać o to, aby ich włosy były piękne i zadbane. Co najważniejsze ich codzienna stylizacja ma być krótka i dawać efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego – komentuje Łukasz Mazolewski.

Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris

Jakie to produkty? Między innymi suszarka do włosów Pro Digital Compact 6100E o zawrotnej prędkości nadmuchu powietrza, która skraca czas suszenia nawet o 32 procent oraz metalowe prostownice ST480E i ST481E Pure Metal 2 w 1, które zapewniają szybkie i bezpieczne prostowanie. Przedpremierowo zaprezentowała została też ultradźwiękowa prostownica ST495E Pure Metal Steam 2 w 1, która zabezpiecza włosy przed odwodnieniem. O najciekawszych produktach już wkrótce u nas przeczytacie!

Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.