/hamag/assets/art-aps-01-slider-jpg-4999.jpeg

Daj się zobaczyć podczas biegania

ART APS-01 to odblaskowe pasy biegowe z dodatkowym oświetleniem.

Data publikacji: 21.09.2016
Bieganie to jeden z najprostszych, a zarazem najefektywniejszych sposobów na aktywne spędzanie czasu oraz poprawę zdrowia i kondycji. Jeżeli lubisz biegać po zmroku albo wczesnym rankiem, wyposaż się w odblaskowe pasy biegowe, dzięki którym poprawisz swoją widoczność i tym samym ograniczysz ryzyko potrącenia – przez pieszego, rower lub, co najgorsze, samochód. 

Na polskich drogach w ubiegłym roku ponad 8100 pieszych zostało rannych, a prawie 1000 poniosło śmierć. Co najgorsze, większość z tych zdarzeń miała miejsce nie na odludziach, lecz w terenie zabudowanym. Te statystyki wyraźnie pokazują, że dobrze jest zadbać o to, by być dobrze widzialnym przez pozostałych uczestników ruchu. Szczególnie teraz, w okresie od jesieni do wiosny, kiedy noce są dłuższe, a pogoda zdecydowanie nie działa na naszą korzyść. 

Pasy biegowe ART APS-01

Sposobów na zwiększenie swojej widzialności jest co najmniej kilka. Bardzo rozsądnym rozwiązaniem wydają się elastyczne pasy biegowe, które zakładamy na wysokości bioder lub nieco wyżej. Szczególnie warte uwagi są ART APS-01. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że nie tylko odbijają one światło, ale też mają własne dodatkowe oświetlenie, które sprawia, że naprawdę trudno nas nie zauważyć. Możliwe jest aktywowanie jednego z trzech trybów: ciągły, migający szybko i migający wolno.

Podczas biegania powinniśmy czuć się komfortowo. Pasy biegowe ART APS-01 nie wpłyną negatywnie na naszą wygodę. Zostały wykonane z przyjemnych materiałów – poliestru i lycry, pozwalają na regulację długości, a dzięki elastycznej konstrukcji żadnego problemu nie stanowi dopasowanie ich do dosłownie każdej sylwetki. Pasy są wodoodporne i oddają do naszej dyspozycji kieszonkę, na przykład na smartfona. W tej ostatniej nie zabrakło też otworu na słuchawki, dzięki której podczas biegania możemy cieszyć się ulubioną muzyką.

Pasy biegowe ART APS-01

Pasy biegowe ART APS-01 dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej i żółtej.

Źródło: ART

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.