Ariete Omlette Maker 182 – urządzenie do omletów

Czy przygotowywanie omletów może być szybkie i przyjemne? Może – dzięki Ariete Omlette Maker 182.

Data publikacji: 12.07.2016
Dorosły człowiek powinien zjadać około 6 jajek tygodniowo. Jeżeli masz już dość jajek na miękko, na twardo i jajecznicy, to być może dobrym pomysłem będzie omlet. Równie pyszny, a w dodatku bardzo lekki. Jego przygotowanie może jednak dla wielu osób być zbyt czasochłonne. Ale wcale tak nie musi być. Co byście powiedzieli na to, by całą robotę wykonało za was stworzone w tym celu urządzenie? To właśnie do zaoferowania ma Ariete Omlette Maker 182.

Choć urządzenie do przygotowywania omletów może wydawać się czymś dziwacznym, w rzeczywistości może okazać się bardzo przydatnym akcesorium w kuchni. Ileż to razy to, co miało być omletem, nagle musiało zmienić się w jajecznicę, bo przy przewracaniu na drugą stronę straciło swoją jednolitość? Po drugie, o czym już wspominaliśmy, taki sprzęt pozwoli nam zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Jak przygotować omlety przy użyciu Ariete Omlette Maker 182? Całość należy zacząć oczywiście od wykonania masy, czyli połączenia i dokładnego wymieszania jajek z mąką (w stosunku 1 jajko – 1 płaska łyżeczka mąki). Następnie należy uruchomić urządzenie na 3 minuty w celu rozgrzania płyt, otworzyć, wlać masę i dodać składniki (wedle uznania), po czym zamknąć i piec przez 7 minut.

urządzenie do omletów Ariete Omlette Maker 182

Nazwa urządzenia Ariete Omlette Maker 182 sugeruje, że jest to urządzenie wyłącznie do przygotowywania omletów. W rzeczywistości jednak jego funkcjonalność jest nieco większa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować za jego pomocą tortillę, calzone czy empanadas. 

Najważniejsze zalety urządzenia Ariete Omlette Maker 182, obok oszczędności czasu i energii, to bardzo duża moc 700 watów, nieprzywierająca powłoka ułatwiająca przekładanie omletów na talerz, jak i czyszczenie, a także fakt, że możliwe jest przygotowanie posiłków bez dodatku tłuszczu, a więc zdrowszych i smaczniejszych. Całości zaś dopełnia stylowa, ciemnoczerwona konstrukcja.

Źródło: ArieteSprawdź ceny

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.