/hamag/assets/amica-vit-control-plus-slider-jpg-10011.jpeg

3x świeżość – lodówki Amica z Vit Control Plus

Najnowsze lodówki Amica mają pojemniki Vit Control Plus z regulacją poziomu wilgotności.

Data publikacji: 25.06.2017
Wkładając żywność do lodówki mamy nadzieję na to, że pozostanie dzięki temu dłużej świeża. Polska firma Amica projektując swoje nowe chłodziarko-zamrażarki postarała się o to, by ta świeżość utrzymywała się nawet trzy razy dłużej. Efektem tych starań jest pojemnik Vit Control Plus, w którym mogą panować doskonałe warunki dla różnego rodzaju jedzenia. Jak to działa?

Pojemnik Vit Control Plus został wyposażony w specjalny suwak. Dzięki niemu możliwe jest ręczne regulowanie poziomu wilgotności w taki sposób, by dostosować go do konkretnego rodzaju żywności. Tak bowiem na przykład owoce lepiej znoszą suche środowisko, podczas gdy warzywa dłużej pozostaną świeże, gdy będą przechowywane w bardziej wilgotnych warunkach. Dno pojemnika stanowi taca Fresh Pad z otworami w kształcie diamentów, które z jednej strony pozwalają na swobodny przepływ powietrza, z drugiej zaś – na skuteczne usuwanie cząsteczek wody z produktów. Ciekawostką jest możliwość mycia tej tacy najzwyczajniej w świecie, w zmywarce.

Pojemnik Vit Control Plus

Dzięki pojemnikowi Vit Control Plus żywność w lodówce może dłużej pozostawać świeża, a to przekłada się na kilka istotnych plusów. Najważniejsza zaleta jest taka, że nie wyrzucamy tyle jedzenia (co – jak wynika z ostatnich raportów – jest sporym problemem), a z tym wiąże się również oszczędność pieniędzy. Wreszcie, wiedząc, że żywność będzie w naszej lodówce bezpieczna, na wizytę do spożywczaka można udawać się rzadziej i robić zakupy na dłużej – znów oszczędność pieniędzy, ale i czasu.

Pojemnik Vit Control Plus

Pojemnik Vit Control Plus jest częścią nowych lodówek firmy Amica z serii Vit Line, które pojawiły się w sprzedaży w tym roku. Osoby zainteresowane tym rozwiązaniem mogą wybierać spośród 11 różnych modeli (w tym z technologią No Frost, funkcją szybkiego chłodzenia, strefą Fresh Zone i półkami z hartowanego szkła).

Źródło: Amica

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.