/hamag/assets/amica-fine-design-slider-jpg-9886.jpeg

Amica przedstawia piekarniki, które imponują nie tylko wyglądem

Amica EB7551 FINE SOFT i EB65212 FINE to piekarniki do zabudowy – eleganckie i funkcjonalne.

Data publikacji: 14.06.2017
Przykuwają wzrok elegancką stylistyką, ale mają do zaoferowania znacznie więcej niż tylko to. Nowe piekarniki z linii FINE DESIGN firmy Amica to połączenie nienagannej estetyki z praktyczną funkcjonalnością i niewygórowaną ceną. Jak mówi polski producent, jest to jego odpowiedź na potrzeby klientów.

EB7551 FINE SOFT oraz EB65212 FINE to dwa nowe piekarniki do zabudowy firmy Amica, które wyróżniają się przede wszystkim eleganckim, minimalistycznym wzornictwem, dzięki któremu doskonale komponują się z wystrojem nowoczesnej kuchni. Pod ładnymi obudowami kryją jednak dużą moc oraz spore możliwości, na czele z technologią precyzyjnego rozprowadzania ciepła we wnętrzu, czego efektem jest naturalnie równomierne pieczenie w stabilnej temperaturze.

Piekarnik Amica EB7551 FINE SOFT / EB65212 FINE

Dzięki programatorowi sensorowemu Ts z wyświetlaczem, szybko i łatwo można nastawić czas czy temperaturę pieczenia. Piekarnik Amica EB65212 FINE oddaje przy tym do dyspozycji użytkowników 8 różnych funkcji, a EB7551 FINE SOFT – aż 10. Pozwalają one dostosować pracę piekarnika do rodzaju potrawy i efektów, jakie chce się uzyskać. Ten drugi model oferuje dodatkowo chowane pokrętła, dzięki czemu przód jest łatwiejszy w czyszczeniu. Skoro zaś już jesteśmy przy tym temacie, to nie można nie wspomnieć o emalii łatwoczyszczącej, która pokrywa wnętrze obu piekarników, a która gwarantuje utrzymywanie czystości bez wysiłku.

Piekarnik Amica EB7551 FINE SOFT / EB65212 FINE

Czym jeszcze mogą pochwalić się te nowoczesne piekarniki? Ano między innymi chłodnym frontem (czyli systemem 3 szyb niedopuszczającym do oparzeń), teleskopowymi prowadnicami pozwalającymi w prosty sposób wyciągać potrawy z wnętrza urządzenia, funkcją miękkiego domykania Soft Close, dużą pojemnością 65 litrów oraz wysoką energooszczędnością (potwierdzoną klasą energetyczną A).

Źródło: Amica 

Zobacz także

Piekarniki / #News

candy-piekarnik-icon-jpg-12444

Jak wybrać piekarnik? Zwracaj uwagę na te rzeczy

Przedstawiamy najważniejsze rzeczy, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze piekarnika do domu.

Piekarniki / #News

freggia-oeme45-classic-jpg-9726

Kompaktowy i sprytny, taki jest nowy piekarnik Freggia

Mimo niewielkich gabarytów, Freggia OEME45 to w pełni funkcjonalny piekarnik.

Piekarniki / #News

amica-piekarniki-in-classic-jpg-9470

Stylowe i funkcjonalne piekarniki Amica do zabudowy

Polski producent rozszerza swoją linię IN o dwa nowoczesne piekarniki do zabudowy.