/hamag/assets/airfree-p150-slider-jpg-7417.jpeg

Airfree P150 – zafunduj sobie sterylne warunki

Bakterie, wirusy i roztocza nie mają szans w starciu z oczyszczaczem powietrza Airfree P150.

Data publikacji: 24.01.2017
Świetnie wygląda, pobiera niewiele prądu i cechuje się doskonałą skutecznością w likwidacji mikroorganizmów z powietrza. Właśnie dlatego oczyszczacz Airfree P150 zasługuje na uwagę.

Całkowicie bezpieczny w użytkowaniu Airfree P150 potrafi skutecznie pozbyć się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, takich jak roztocza, wirusy, bakterie czy zarodniki grzybów. To plus niewielkie wymiary i właściwie bezgłośna praca (efekt braku jakichkolwiek turbin czy wentylatorów) sprawia, że urządzenie sprawdzi się bez przeszkód nawet w sypialni, pokoju dziecięcym czy różnego typu instytucjach. W każdym z tych miejsc jest w stanie zapewnić niemal sterylne warunki – pod warunkiem, że pracuje nieprzerwanie. 

Jak działa oczyszczacz powietrza Airfree P150? Powietrze w pomieszczeniu przelatuje przez ceramiczny rdzeń sterylizujący TSS rozgrzewający się do 200 stopni Celsjusza, który sprawia, że wszystkie (a uściślając: 99,99 procent) zanieczyszczenia są spalane. Następnie powietrze przechodzi przez komorę chłodzenia, w którym jest schładzane i w takiej postaci oddawane do otoczenia. W efekcie temperatura w pomieszczeniu nie ulega zmianie, a jedynie powietrze jest zdecydowanie czystsze. Co więcej, ten konkretny model sprawdzi się nawet w dużych pomieszczeniach, których powierzchnia sięga 60 metrów kwadratowych.

Oczyszczacz powietrza Airfree P150

Oczyszczacz powietrza Airfree P150 może ponadto pochwalić się niebanalnym, przykuwającym wzrok wyglądem. U góry konstrukcji znajduje się też lampa, która emituje niebieskie światło działające kojąco na nerwy i minimalizujące stres. Warta wspomnienia jest również energooszczędność tego urządzenia. Pobór energii na poziomie 40-50 watów sprawia, że P150 może działać przez całą dobę, a domowy budżet na tym specjalnie nie ucierpi. Innymi słowy, oczyszczacz reprezentuje najwyższy poziom estetyki, kultury pracy i efektywności.

Źródło: Airfree

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.