/hamag/assets/samsung-kuchnia-slider-jpg-10045.jpeg

AGD Samsunga i kuchnia zaaranżowana po Twojemu

Samsung chwali się, że dzięki jego trzem liniom, precyzyjnie dostosujesz AGD do wystroju swojej kuchni.

Data publikacji: 27.06.2017
Sprzęt AGD do kuchni ma być nie tylko funkcjonalny, energooszczędny i praktyczny. To nie wystarczy. Powinien również doskonale się prezentować i z powodzeniem komponować się z pozostałymi elementami wyposażenia, takimi jak meble. Nowoczesna estetyka zaś w żadnym razie nie równa się nudzie, czego potwierdzeniem może być chociażby oferta firmy Samsung podzielona na trzy podstawowe linie.

Linia Stal szlachetna, jak sama nazwa wskazuje, to urządzenia, których zewnętrzną warstwę stanowi stal szlachetna, przekładająca się na ich większą trwałość a zarazem elegancki wygląd. Takie wykończenie powinno dobrze współpracować z wystrojem różnego rodzaju, a możliwość zabudowy prawie każdego elementu (w tym od niedawna także lodówki) oznacza szansę na uzyskanie idealnie jednolitego umeblowania.

Samsung  Linia Stal szlachetna

Linia Czarne szkło to propozycja dla osób ceniących jeszcze bardziej nowoczesną stylistykę. Ponadczasowa czerń stosunkowo niedawno weszła bowiem „na salony”, a szkoda byłoby tego nie wykorzystać, jako że z powodzeniem nadaje ona elegancji wnętrzom. Urządzenia z wykończeniem z czarnego szkła dobrze prezentują się same, jak i w kompozycji (także z białymi meblami – na zasadzie kontrastu), a całości dopełniają detale, takie jak błękitne wyświetlacze LED.

Samsung - Linia Czarne szkło

Linia Chief Collection z kolei powstała we współpracy ze światowej sławy kucharzami, który podpowiedzieli projektantom Samsunga, jaka jest wymarzona kuchnia Szefa. Wystarczy wspomnieć, że w Polsce swoim nazwiskiem firmuje tę kolekcję Wojciech Modest Amaro. Urządzenia z tej linii wyróżniają się prostymi kształtami i minimalistyczną stylistyką, a przede wszystkim: obecnością wielu innowacyjnych i praktycznych rozwiązań technologicznych. 

Samsung - Linia Chief Collection

W skład każdej linii wchodzą wszystkie podstawowe AGD do kuchni, dzięki czemu jesteśmy w stanie wypełnić wnętrze doskonale współgrającymi ze sobą urządzeniami.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.