/hamag/assets/addwash-big-jpg-3231.jpeg

AddWash – pralka dla roztargnionych

Samsung nie próżnuje, właśnie zachwycił użytkowników nową pralką AddWash!

Data publikacji: 23.06.2016
Nowa pralka Samsunga pierze w niskich temperaturach, ma sporą pojemność i długą gwarancję, a do tego świetnie wygląda. Najważniejszą innowacją pozostają jednak dodatkowe drzwi, z których bardzo chętnie korzystają użytkownicy. A dlaczego?

AddWash to pralka, o której ostatnio jest dość głośno w sieci. Samsung, producent tego modelu, wybrał właśnie ambasadorów, którzy testują ten innowacyjny model. Rezultaty eksperymentu można poznać, śledząc profil facebookowy marki. Jakie zalety posiada nowa pralka od koreańskiego giganta?

Najbardziej rozpoznawalną cechą są dodatkowe drzwi, które umożliwiają dodanie ubrań w trakcie trwania cyklu prania, co spodoba się zapominalskim i roztargnionym domownikom. Ta funkcja zapobiega także gubieniu skarpetek! Ale nie tylko. Jeśli w swojej garderobie macie rzeczy, które trzeba prać ręcznie, to nie będziecie musieli ich wyżymać. Wystarczy dodać je do prania w trakcie płukania, albo na sam proces wirowania. Drzwiczki mogą posłużyć także wtedy, gdy chcecie dodać płyn zmiękczający lub olejki aromatyczne, dzięki którym pranie będzie jeszcze bardziej pachnące.

AddWash proponuje także skuteczne pranie w programie godzinnym – to wielka oszczędność czasu i energii oraz możliwość sparowania urządzenia ze smartfonem i kontrolę cyklu prania za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Co jeszcze? Program aktywnej piany, która pomaga w usuwaniu najbardziej uporczywych plam. Ubrania są w niej namaczane, ona sama głęboko wnika w tkaniny i zmiękcza zabrudzenia.

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?