/hamag/assets/4mobility-slider-jpg-4631.jpeg

4Mobility – samochód służbowy wymyślony na nowo

Po co kupować samochody służbowe, skoro można je komfortowo wypożyczać?

Data publikacji: 05.09.2016
W firmie ważniejsza od posiadania jest możliwość korzystania. Dotyczy to także samochodów służbowych. Usługa 4Mobility to odpowiedź na potrzeby polskich firm i zatrudnionych w nich pracowników.

4Mobility to usługa, która umożliwia rezerwację i wypożyczanie samochodów do przemieszczania się po mieście. To ciekawa alternatywa dla pojazdów służbowych, ale też taksówek czy komunikacji miejskiej. Dzięki niej możliwe jest bezproblemowe i całkowicie komfortowe podróżowanie w godzinach pracy. W dodatku bez zbędnych formalności czy dodatkowych kosztów. Według założycieli 4Mobility, kupno samochodu służbowego opłaca się tylko wtedy, gdy wykonuje się nim przynajmniej 10 000 kilometrów rocznie. Wynajem aut może więc być bardziej opłacalny. 

Jak to działa? Zarezerwowany samochód stoi zaparkowany niedaleko naszego miejsca pracy. Zamiast kluczyka, wystarczy nam coś, co każdy ma przy sobie, a więc smartfon. Rozliczenie jest bezgotówkowe – w przypadku klientów prywatnych opłata jest pobierana z konta, a firmy otrzymują miesięczne faktury VAT. Co najlepsze – rezerwacji można dokonywać już na 15 minut.

4Mobility to przede wszystkim atrakcyjny cennik. Użytkownik płaci tylko wtedy, gdy korzysta – 28 groszy za minutę wynajmu oraz 60 groszy za każdy kilometr. Przebycie 15 kilometrów w ciągu mniej niż 2 godzin to zatem koszt rzędu 35 złotych – naprawdę nieźle. A paliwo? Te koszty pokrywa usługodawca. Oczywiście, jak przystało na taką usługę, spełniane są wysokie wymagania pod względem komfortu. Samochody są nowe i zadbane. Obecnie do wyboru mamy modele BMW 118i, BMW 318i oraz Mini One D – możliwe jest więc dostosowanie auta do własnych wymagań oraz preferencji. 

4Mobility

– Długo pracowaliśmy nad tym, aby nasz car sharing był intuicyjny w obsłudze i odpowiadał na realne potrzeby użytkowników – w naszym przypadku nowoczesnych mieszczan, którzy cenią sobie ideę współdzielenia, chcą podróżować szybko i wygodnie, mieć samochód dostępny w zasadzie na wyciągnięcie… smartfona. Bez zbędnych formalności, czy konieczności pamiętania o takich kwestiach jak oddanie auta z pełnym bakiem. I to się udało – mówi Tomasz Krawczyk, współzałożyciel 4Mobility.

Źródło: 4Mobility

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.