/hamag/assets/otwarcie-jpg-12505.jpeg

Walizki do samolotu w Amazon

Jaka walizka do samolotu? Wybraliśmy 5 ciekawych propozycji dostępnych w ofercie, a wśród nich zestaw walizek podróżnych, bagaż podręczny, duża walizka, zestaw dziecięcych walizek, oraz walizka wzmacniana.

Data publikacji: 20.05.2019
Spakowanie się na podróż samolotem nie jest łatwe. Zwykle chcemy wziąć ze sobą wiele przydatnych rzeczy, ale ilość miejsca jest mocno ograniczona. W takich przypadkach przydają się porządne walizki podróżne. Są one pojemne, a ich wnętrze pozwala na odpowiednie uporządkowanie pakowanych rzeczy. Walizki do samolotu są wykonane z wytrzymałych materiałów. Często mają też szyfrowane zamki, co pozwala zabezpieczyć zawartość przed kradzieżą. Doskonałej jakości walizki do samolotu znajdziemy na sklepie Amazon. Sprawdźmy, które modele są szczególnie godne polecenia.

Zestaw walizek podróżnych COOLIFE

Zestaw walizek podróżnych COOLIFE

 • Trzy walizki w zestawie
 • Rolki ułatwiające poruszanie się
 • Aluminiowy uchwyt teleskopowy
 • Zamek kombinacyjny

Zestaw trzech solidnych walizek podróżnych, idealnie nadających się do samolotu. W skład zestawu wchodzi duża walizka (93 litry), średnia walizka (60 litrów) oraz bagaż podręczny (38 litrów). Walizki mają cztery rolki, które ułatwiają poruszanie się. Wykonane są z mieszanki poliwęglanu oraz tworzywa ABS. Dlatego są wytrzymałe, odporne na zarysowania, ale jednocześnie bardzo lekkie. Uchwyt walizek jest teleskopowy, zrobiony z aluminium. Zamek kombinacyjny pozwala odpowiednio zabezpieczyć walizki na czas podróży. Walizki mają też uchwyt boczny, który przydaje się, gdy chcemy je podnieść. Wnętrze jest pokryte miękką tkaniną oraz warstwą pianki. Kieszenie na zamki błyskawiczne ułatwiają segregowanie zawartości.

Bagaż podręczny SUITLINE

Bagaż podręczny SUITLINE

 • Lekka, tylko 2,4 kg
 • Ciche kółka pokryte gumą
 • Krzyżowe mocowanie wewnątrz komory
 • Zamek szyfrowy TSA

Walizka dedykowana jako bagaż podręczny dla najpopularniejszych linii lotniczych. Możemy ją wnieść na pokład m.in. British Airways, Air France, Aeroflot, Alitalia czy American Airlines. Walizka ma wymiary 55 x 35 x 20 cm. Jest bardzo lekka – waży tylko 2,4 kg. Obudowa wykonana jest z ABS. Jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania. Uchwyt teleskopowy można ustawić w trzech pozycjach. Kółka walizki są pokryte gumą, dzięki czemu toczą się bardzo cicho. We wnętrzu komory znajduje się krzyżowe mocowanie, które stabilizuje zawartość. Wnętrze możemy podzielić na dwie oddzielne strefy. Walizka wyposażona została w zamek szyfrowy TSA. Jest on przydatny szczególnie podczas podróży do USA. Tamtejsze służby mogą go otworzyć, dzięki czemu walizka nie zostanie zniszczona w przypadku kontroli.

Walizka Samsonite Neopulse Spinner

Walizka Samsonite Neopulse Spinner

 • Wyprodukowana z poliwęglanu Makrolon
 • Samowzmacniająca się konstrukcja
 • 3-cyfrowy zamek szyfrowy z funkcją TSA
 • Wysuwana przywieszka adresowa

Doskonałej jakości walizka do samolotu wyprodukowana w 100% z poliwęglanu Makrolon. Ma ona samowzmacniającą się konstrukcję oraz wzmacniane osłonki narożników. Dostępna jest w kilku rozmiarach. Jest bardzo elegancka, trudno nie zwrócić na nią uwagi. Wyposażona jest w cztery ciche kółka oraz 3-cyfrowy zamek szyfrowy z funkcją TSA. Rączki walizki są miękkie i ergonomiczne. Zarówno dolna, jak i górna komora wyścielone są miękką przekładką. We wnętrzu znajdziemy też taśmy krzyżowe stabilizujące spakowane rzeczy. Suwaki zawsze wykonane są w kolorze obudowy. Z tyłu walizki znajduje się wysuwana przywieszka adresowa, która może okazać się przydatna w przypadku zgubienia walizki.

Duża walizka Travelite Orlando

Duża walizka Travelite Orlando

 • Zamykana na klucz
 • Uchwyt teleskopowy
 • Komora do przechowywania butów
 • Dwa uchwyty

Obudowa tej walizki nie jest wykonana ze sztywnego tworzywa, dzięki czemu jest ona nieco bardziej elastyczna. Jednocześnie materiał ten jest odporny na uszkodzenia i wodoodporny. Oprócz głównej komory walizka na też zewnętrzne kieszenie, gdzie można schować najpotrzebniejsze rzeczy. Walizka jest zamykana na klucz, co skutecznie chroni przed kradzieżą. Uchwyt teleskopowy wykonany jest z lekkiego materiału i ma możliwość blokady. Wewnątrz głównej komory znajdziemy paski mocujące, różnego rodzaju kieszenie na drobiazgi, a nawet komorę do przechowywania butów. Dla naszej wygody walizka ma dwa uchwyty do noszenia – na górze i z boku. Dostępna jest w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

Zestaw dziecięcych walizek GOPLUS

Zestaw dziecięcych walizek GOPLUS

 • Wykonane z tworzywa ABS
 • Elastyczne pasy wewnątrz komory
 • Komory zamykane są na zamek błyskawiczny
 • Wodoodporna obudowa

Walizki, które pokocha twoje dziecko. Bajkowe motywy i odpowiedni rozmiar sprawią, że podróż będzie znacznie przyjemniejsza. Walizki wykonane zostały z tworzywa ABS i pokryte odporną na zarysowania folią PC. Obudowa jest wodoodporna i odporna na nacisk. Cztery kółka i uchwyt teleskopowy z blokadą ułatwiają poruszanie się z bagażem. Mniejsza walizeczka może pełnić funkcję plecaka. Elastyczne pasy wewnątrz komory ułatwiają mocowanie zawartości. We wnętrzu komory znajdziemy też wiele małych kieszonek – idealnych na dziecięce skarby. Cały zestaw waży około 2,5 kg. Komory zamykane są na zamek błyskawiczny w kolorze obudowy. Zestaw dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.

Informacja: magazyn-hamag.pl współpracuje z Amazon.de w ramach afiliacji.

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.