/hamag/assets/otwarcie-jpg-6625.jpeg

Prezenty świąteczne dla dzieci

Hity prezentowe dla maluchów, czyli co kupić dziecku na Boże Narodzenie pod choinkę!

Data publikacji: 09.12.2016
Maluchy uwielbiają dostawać prezenty. Na rynku znaleźć można niezliczoną ilość inspiracji, a w sklepach jeszcze więcej pomysłów na podarunek dla dzieci w różnym wieku. My prezentujemy swoją listę.

W tym roku wybierzmy produkty nieoczywiste. Niech nawet dziecko będzie zaskoczone. Postawmy na rzemiosło, wyroby wysokiej jakości, a do tego mobilizujące do kreatywnego myślenia. Oto krótki przegląd zabawek, bardzo subiektywny, ale także bardzo kolorowy i roześmiany.

Do twórczego bazgrania

„Zeszyt łobuza i jego kumpli” to opcja dla dzieci w wieku 7–11 lat. To skuteczny magnes odciągający od gier komputerowych, a przyciągający do nieco bardziej kreatywnych działań. Można tam bazgrać, wykonywać niecodzienne zadania, trzymać sekrety i bawić się do utraty tchu!

Śpiące królewny

To gra dla całej rodziny. Mamy to przetestowane. To prawdziwa frajda, także dla dorosłych. Zasady są proste, ale dość oryginalne – już pięciolatek z powodzeniem zagra w „Śpiące królewny” i doskonale się przy tym będzie bawić. Może dlatego, że grę wymyśliła 6-letnia dziewczynka? Każda rozgrywka pomoże rozwijać pamięć, planować strategię, liczyć i zdrowo rywalizować! Niech Was nazwa nie zmyli – to także propozycja dla chłopców!

Śpiące królewny

Szach i mat!

Szachy od Les Jouets Libres są inne niż wszystkie, ponieważ rozgrywają się w konkretnej formule fabularnej. Zamiast konwencjonalnej rozgrywki, rozegracie bitwy z czasów Wikingów. Każdy pionek ma swoją osobowość. Wielki plus za design – szachy nadają się do gry w plenerze, ponieważ woreczek to jednocześnie opakowanie i plansza. Produkt został wykonany z ekologicznych, certyfikowanych materiałów: drewna, organicznej bawełny i ekonaklejek.

Szach i mat!

Szumiący Miś

Każdy noworodek uwielbia odgłosy szumienia – to żadna nowość! Dlatego Whisbear bywa niezastąpioną zabawką w każdym pokoiku dziecięcym. To idealny prezent dla noworodka! Szumiący Miś z funkcją CRYsensor i tkaniną Minky® pomaga w usypianiu i uspokojeniu maluszka od pierwszego dni jego życia. Miś Whisbear wykonany został z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX®. A w środku znajdziemy inteligentne urządzenie emitujące szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka.

Szumiący Miś

Magiczne Mapy

Jeśli ich jeszcze nie kupiliście, wybierzcie najnowszą wersję kultowych już Map z Wydawnictwa Dwie Siostry. To wydanie zostało rozszerzone o mapy szesnastu krajów. Książka zabierze Was w dalekie i bliskie podróże, a przy tym nauczy rozmaitych ciekawostek na temat rozmaitych krain i kontynentów. Dzięki fantastycznym ilustracjom te wiedzowe smaczki zostaną bardzo dobrze zapamiętane przez każdego malucha. To tak cenna publikacja, że powinna zaleźć się w każdym domu, w którym mieszkają dzieci...

Magiczne Mapy

 

Zobacz także

Dziecko / #News

ikea-dd-icon-jpg-13202

Nic tak nie cieszy jak uśmiech dziecka

Ile osób, tyle odpowiedzi na pytanie o to, jaki jest idealny prezent na Dzień Dziecka. I nie chodzi tu o konkretny przedmiot, ale nawet o samą jego charakterystykę.

Dziecko / #Artykuł

classic-jpg-11973

Prezenty dla dziecka na gwiazdkę – top 5!

Prezenty na gwiazdkę dla dziecka – niech bawią, uczą i dają moc radości!

Dziecko / #News

women-of-nasa-classic-jpg-11672

Women of NASA – klocki dla dziewczyn

Mimo że coraz częściej krytykuje się stereotypowe podejście do zabawek, nadal funkcjonuje przeświadczenie, że lalki są dla dziewczyn, a rakiety dla chłopców. Klocki Women of NASA to prawdziwy hit!