/hamag/assets/otwarcie-jpg-11979.jpeg

Prezenty dla dziecka na gwiazdkę – top 5!

Prezenty na gwiazdkę dla dziecka – niech bawią, uczą i dają moc radości!

Data publikacji: 07.12.2017
Boże Narodzenie to najbardziej prezentowy czas w roku. Na podarunki czekają zwłaszcza najmłodsi! Oto nasz krótki i bardzo subiektywny przewodnik, który być może rozwieje Wasze prezentowe zagwozdki!

Dla piłkarza

Poduszka powietrzna w kształcie piłki nożnej, czyli Hoverball od Hama to sprytny wynalazek! Lekko unoszący się nad podłogą spodek nadaje się do gry w domu, ponieważ nie rysuje podłogi i mebli. W zestawie znajdują się baterie, dlatego od razu dzieci mogą zabrać się za zabawę! Efekt „wow” murowany, tym bardziej że ledowe oświetlenie podkręca rozgrywkę.

Cena ok. 40 zł.

Dla miłośniczek jazdy konnej

Konique to młoda polska marka produkująca biżuterię drewnianą, koszulki i torby dla... koniarzy! Jeśli Wasze dziecko ponad wszystko kocha konie, to dobrze trafiliście. To przepiękna rzemieślnicza robota z najwyższej jakości naturalnych surowców. Do tego wspaniałe wzory, nietuzinkowe motywy i solidne wykonanie.

Cena od 89 zł.

Konique, fot. Ola Czereszko

Do pokoju

Plakat z alfabetem to sprytny sposób na przemycenie treści edukacyjnych. Obecność liter ułatwi ich zapamiętywanie. IL DESIGN FOR KIDS idzie o krok dalej i tworzy cudownej urody akwarelę – alfabet uatrakcyjnia zwierzątko obok litery, od której zaczyna się jego nazwa. Taka konstrukcja zapewne pomoże w nauce!

Cena 69 zł.

Do czytania

To klasyk. Mam Oko na litery i liczby to duet doskonały. Porywa na wiele godzin zabawy, która tu sprytnie spotyka się z nauką. Poszukiwanie zaginionych słów i liczenie ukrytych stworków i przedmiotów to wielka frajda. Jeśli dodamy do tego niebanalny design i magiczną kreskę autorów, otrzymamy prezent wspaniały!

Cena ok. 50 zł

Dla maluszków

Whisbird, czyli Szumiący Ptaszek to przytulanka z urządzeniem szumiącym. Została tak zaprojektowana, aby pomagać w zasypianiu noworodkom i niemowlętom. W efekcie usłyszymy szum przypominający ten z brzucha mamy. Dodatkowo szeleszczące skrzydła i intensywnie czerwony kolor stymulują rozwój sensoryczny malucha. Ptaszek uszyto z najwyższej jakości materiałów z atestem OEKO-TEX®, we wnętrzu znajduje się antyalergiczne wypełnienie.

Cena 89 zł.

 

Zobacz także

Dziecko / #News

ikea-dd-icon-jpg-13202

Nic tak nie cieszy jak uśmiech dziecka

Ile osób, tyle odpowiedzi na pytanie o to, jaki jest idealny prezent na Dzień Dziecka. I nie chodzi tu o konkretny przedmiot, ale nawet o samą jego charakterystykę.

Dziecko / #News

women-of-nasa-classic-jpg-11672

Women of NASA – klocki dla dziewczyn

Mimo że coraz częściej krytykuje się stereotypowe podejście do zabawek, nadal funkcjonuje przeświadczenie, że lalki są dla dziewczyn, a rakiety dla chłopców. Klocki Women of NASA to prawdziwy hit!

Dziecko / #News

40-52-classic-jpg-11715

„40 + 52” – kalendarz młodej mamy

Każda świeżo upieczona mama przyzna, że mimo zmęczenia i braku snu, ciąża i pierwsze chwile z maluszkiem są wyjątkowe. By zachować wspomnienia na dłużej, warto sięgnąć po...