/hamag/assets/otwarcie-1-jpg-12002.jpeg

Odkrycia świąteczne – grudzień 2017

Opaska motywująca, depilator świetlny, lokówka i wiśniowe przysmaki – to nasze grudniowe inspiracje.

Data publikacji: 12.12.2017
W grudniu dzielimy się z Wami naszymi odkryciami miesiąca nieco wcześniej niż zazwyczaj. Powodem są święta – być może nasze wybory miesiąca pomogą Wam w prezentowych rozterkach? W naszym zestawieniu znalazły się sprzęty AGD do pielęgnacji, opaska dla lubiących aktywność fizyczną i coś dla łasuchów, czyli zdrowe przysmaki!

Gładkie ciało

Sprzęt dla kobiet, które jeszcze nie odnalazły najlepszej metody na pozbycie się nadmiernego owłosienia. Depilator Silk-expert 3 marki Braun z technologią IPL w sposób bezbolesny i skuteczny usuwa włoski z nóg, pach, rąk czy okolic bikini. Dzięki technologii SensoAdapt™, która skanuje odcień skóry 80 razy na sekundę, sam dostosowuje siłę światła do typu karnacji. Wszystko odbywa się automatycznie i bezpiecznie, a my nie musimy ustawiać żadnych parametrów. To bardzo wygodne rozwiązanie. Pierwsze efekty można zaobserwować już po czterech, cotygodniowych zabiegach. Początkowo to spowolnienie odrastania włosków, w następnej kolejności pozbywamy się włosów na kilka tygodni! Fantastyczny jest tryb płynny, który przyspiesza cały zabieg i pomaga w dokładniejszej depilacji!

Czytaj więcej

Depilator Silk-expert 3 marki Braun z technologią IPL

Go, go, go!

Z wyglądu przypomina desingerską biżuterię, a w środku skrywa cały wachlarz możliwości. To Fitbit Charge 2 – stylowa bransoletka i motywator w jednym! Mierzy ilość kroków, tętno, przebyty dystans i spalone kalorie. Pomaga każdego dnia śledzić swoją aktywność fizyczną i układać plany treningowe. Technologia pomiaru pulsu PurePulse® gwarantuje dokładność pomiaru podczas intensywnego treningu, a funkcja automatycznego rozpoznawania ćwiczeń SmartTrack monitoruje ćwiczenia, spacery, biegi, czy przejażdżki rowerowe. Ta opaska to świetny motywator – jeśli danego dnia wyświetli niedostateczną ilość kroków czy spalonych kalorii na pewno zmobilizuje Was do dłuższego spaceru, przebieżki z psem lub wizyty na siłowni. I o to chodzi!

Czytaj więcej

Fitbit Charge 2

Loki na głowie

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka automatyczna, która sama kręci loki! Wystarczy pasmo umieścić w środku tulipanowej główki, nacisnąć jeden przycisk, przytrzymać go i czekać aż pojawi się wyraźny sygnał. Wczesniej nastawiamy czas i temperaturę oraz stronę skrętu loków, i gotowe! Co najważniejsze, urzadzenie nie wkręca kosmyków, nie pali ich, ani nie plącze. Obudowa nie nagrzewa się na zewnątrz, w związku z czym nie ma mowy o poparzeniu. Wszystko odbywa się szybko, przyjemnie i bardzo profesjonalnie!

Czytaj więcej

Philips StyleCare Prestige BHB876

Przysmaki nie tylko na święta

Cherry Tree to niewielka manufaktura rodzinna, która wytwarza wiśniowe i miodowe specjały. Wszystko w duchu slow, z poszanowaniem faz księżyca i z pozytywną energią. Historia zaczęła się wiele lat temu od przepięknych sadów wiśniowych... Produkty pozbawione są konserwantów oraz w większości uwolnione od cukru. Nie tylko są pyszne, ale zdrowe. Zawierają cenne witaminy i podnoszą odporność organizmu. Pamiętajcie – wiśnie zmniejszają ryzyko zawału serca, obniżają poziom trójglicerydów i poziom cholesterolu! Do tego wszystkiego dobrego, produkty od Cherry Tree pięknie się prezentują. To wymarzone podarunki! Tym bardziej, że w portfolio znajdziecie bardzo gustowne boxy świąteczne, które wyglądają bardzo elegancko.

Czytaj więcej

Cherry Tree

 

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.