/hamag/assets/otwarcie2-jpg-5240.jpeg

Odkrycia miesiąca – produkty września 2016

Bezpieczna dla włosów suszarka i prostownica, sól morska do włosów oraz ekologiczny płyn do czyszczenia – oto nasze produkty września!

Data publikacji: 06.10.2016
We wrześniu wszyscy wróciliśmy z urlopów. Opaleni, nieco wysuszeni słońcem, ale zadowoleni. Aby zachować te chwile i utrwalić plażowy look, wybrałam spray z solą morską. Najpierw jednak wysuszyłam czuprynę suszarką, która dba o nawilżenie włosów. Tak wystylizowana poszłam wysprzątać mieszkanie płynem z naturalnym składem rzecz jasna. Jak szaleć, to szaleć!

Sól od OWAY

Spray z solą morską to kosmetyk o naturalnym składzie. Marka OWAY w swoich produktach stosuje dość niespotykane ingredienty, a co najważniejsze nie znajdziemy tam żadnych konserwantów i syntetyków. „Sea salt spray” polecam stosować do wykończenia fryzury na mokre lub na suche włosy. Czupryna zyska objętość oraz nonszalancki wygląd – niepoukładane, potargane fryzury są wciąż bardzo modne. To taki plażowy look – pogniecione włosy w stylu boho, idealne pod romantyczne upięcia. Co najważniejsze dzięki soli bardzo szybko i sprawnie wystylizujemy swoje włosy. Wystarczy spryskać je kosmetykiem od OWAY, kosmyki pozagniatać dłońmi i gotowe!

Przeczytaj cały artykuł

Sprzątam tylko z YOPE

Szorowanie wanny i zlewu może nie należy do najprzyjemniejszych czynności, ale warto podejść do tej czynności z uważnością. Nasza skóra styka się z mytymi powierzchniami, więc wybierajmy płyny, które w swoim składzie nie zawierają szkodliwych substancji. Takie są właśnie produkty od YOPE! Płyn do mycia łazienki tej marki pachnie zieloną herbatą, a co najistotniejsze został stworzony w 98% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, bezpiecznych dla środowiska i ulegających biodegradacji. W testach zyskał pozytywne oceny. Domył dokładnie łazienkowe zacieki, kamień i osady, które pojawiają się po pewnym czasie nawet w najbardziej sterylnych warunkach. Sposób stosowania jest bardzo prosty – wystarczy spryskać powierzchnię płynem, chwilkę odczekać i szorować. Najważniejsze jest to poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że używając produktów od YOPE, nie mamy styczności z chlorem, wybielaczami, pianotwórczymi detergentami będącymi pochodną ropy naftowej, ani syntetycznymi surowcami (PEG).

Przeczytaj cały artykuł

Zgrany duet – linia MoistureProtect

Prostownica, która dba o nawilżenie włosów i dobiera temperaturę do rodzaju kosmyków? Suszarka, która nie wysusza czupryny i chroni włosy przed nadmiernie wysoką temperaturą? Tak, to możliwe. Linia produktów MoistureProtect marki Philips to odpowiedź na wymagania nowoczesnych użytkowniczek. Prostownica szybko i skuteczni wyprostuje włosy, jednocześnie dbając o ich kondycję – czujnik umieszczony na płytkach 30 razy na sekundę dobiera odpowiedni stopień nagrzewania. Suszarka dzięki technologii ThermoProtect dba o dobór łagodnej temperatury, a system MoistureProtect nie pozwoli tracić włosom wilgotności. A wszystko to bez wpływu na skuteczność suszenia!

Przeczytaj cały artykuł

 

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.