/hamag/assets/otwarcie-jpg-12428.jpeg

Najlepsze akcesoria rowerowe w Amazon

Przejrzeliśmy akcesoria rowerowe w ofercie Amazon i wybraliśmy dla Was warte uwagi oferty, m.in. kask rowerowy, zestaw świateł rowerowych, zapięcie rowerowe, pompka i stojak do naprawy rowerów.

Data publikacji: 02.04.2019
Jazda na rowerze to doskonała forma aktywności fizycznej. Pozwala nie tylko wzmocnić i dotlenić nasz organizm, ale też poznać okolice oraz spędzić miły czas z rodziną i przyjaciółmi. Oprócz dobrego roweru na tego typu przejażdżkach przyda się jeszcze kilka praktycznych gadżetów. Poprawiają one komfort jazdy lub zwiększają bezpieczeństwo. Tego typu akcesoria w dobrych cenach możemy kupić na sklepie Amazon. Sprawdźmy, które z nich są w szczególności warte polecenia.

 

Kask rowerowy UVEX I-VO CC

 • Lekki i bardzo trwały
 • 24 kanały wentylacyjne
 • Regulacja paska podbródka jedną ręką
 • Wnętrze z wyściółką typu vent

Kask rowerowy UVEX I-VO CC

Podczas jazdy na rowerze niezbędny jest nam kask chroniący głowę. UVEX I-VO CC zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Wykonany jest on w innowacyjnej technologii Inmould. W procesie jego produkcji do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej obudowy wstrzykiwany jest wysokiej jakości polistyren. Dzięki temu kask jest jednocześnie lekki i bardzo trwały. Aż 24 kanały wentylacyjne zapewniają świetny obieg powietrza i chronią głowę przed przegrzaniem. Za wygodne dopasowanie kasku odpowiada system Monomatic. Mechanizm ten umożliwia wielostopniową regulację paska podbródka przy pomocy jednej ręki. Od środka kask wyłożony jest wyściółką typu vent. Jest ona wyjmowana – możemy więc ją wyprać i włożyć z powrotem do kasku.

Zestaw świateł rowerowych Vancouver

 • Lampa na przód i tył
 • Zmienna moc świetlną – od 10 do 40 Lux
 • Łatwy montaż
 • Dioda LED informująca o poziomie mocy akumulatora

Zestaw świateł rowerowych Vancouver

Jeśli planujesz dłuższe trasy i jazdę po zmroku, warto zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw świateł. Lampy akumulatorowe LED Vancouver gwarantują długi czas działania i wysoką odporność na wstrząsy. W skład zestawu wchodzą lampy na tył oraz przód. Mają zmienną moc świetlną – od 10 Lux dla dobrze oświetlonych dróg, do 40 Lux dla słabo oświetlonych dróg. Przy ustawieniu maksymalnej mocy lampy przedniej, będzie ona świecić około pięciu godzin. W przypadku lampy tylnej czas ten jest nawet trzy razy dłuższy. Lampy montuje się szybko i łatwo. Są odporne na zachlapania. Każda z lamp ma diodę LED informującą o poziomie mocy akumulatora. Lampy ładowane są za pomocą ładowarki z kablem USB. Są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Zapięcie rowerowe ABUS Bordo Combo 6100

 • Wykonane jest ze stalowych elementów o grubości 5 mm
 • Miękkie wykończenie chroniące lakier
 • Możliwość ustawienia własnej kombinacji
 • Etui ułatwiające przechowywanie

Zapięcie rowerowe ABUS Bordo Combo 6100

Kradzieże rowerów są niestety plagą w ostatnich latach. Składane zapięcie rowerowe ABUS Bordo Combo 6100 wykonane jest ze stalowych elementów o grubości pięciu milimetrów. Są one zabezpieczone miękkim wykończeniem chroniącym lakier roweru. Zamek jest szyfrowany. Mechanizm szyfru obsługuje się łatwo, cyfry są bardzo wyraźne. Mamy możliwość ustawienia własnej kombinacji liczb, co umożliwia korzystanie z zapięcia przez większą liczbę użytkowników. Korpus z którego wykonany jest zatrzask, a także wszystkie panele i nity, wykonane są z hartowanej stali. Zapięcie jest długie, co ułatwia montaż na stałych obiektach. Do zapięcia dołączone jest etui, które ułatwia jego przechowywanie. Całość sprzętu jest lekka i poręczna.

Pompka rowerowa Appolis

 • Aluminiowa obudowa
 • Wąż może być wydłużany lub skracany
 • Lekka, mała i poręczna
 • Wytwarza ciśnienie do 8 bar

Pompka rowerowa Appolis

Spadek ciśnienia w oponach to spory problem, gdy jesteśmy w trasie. Dlatego warto mieć przy sobie mini-pompkę rowerową Appolis. Pasuje ona do zdecydowanej większości wentyli. Aluminiowa obudowa zapewnia jednocześnie wytrzymałość na uszkodzenia i lekkość ułatwiającą przenoszenie. Wąż jest elastyczny i może być wydłużany lub skracany. Pompka wytwarza ciśnienie do 8 bar, dzięki czemu pompowanie opony jest szybkie i nie wymaga dużego wysiłku. Dysza jest chroniona przed uszkodzeniem podczas nadmuchiwania. Klamra, którą zakładamy na wentyl, wykonana jest z aluminium, dzięki czemu nie będzie rdzewieć. Z tego samego metalu zrobiony jest też wąż. Dodatkowo jest on pokryty gumowanym tworzywem.

Stojak do naprawy rowerów Relaxdays

 • Maksymalne obciążenie: 30 kg
 • Mocowanie do ram o średnicy od 2,5 do 4 cm
 • Wykonany z lekkich rur stalowych
 • Zacisk do roweru obracany o 360°

Stojak do naprawy rowerów Relaxdays

Potrafisz samodzielnie naprawić większość usterek w swoim rowerze? Pracę ułatwi ci stojak Relaxdays. Rower możesz zawiesić na wysokości od 110 do 190 cm. Nie ma więc konieczności schylania się. Wszystkie narzędzie możesz położyć na magnetycznej podstawce. Maksymalne obciążenie stojaka to aż 30 kg. Mocowania pasują do ram rowerowych o średnicy od 2,5 do 4 cm. Stojak zabezpieczony jest przed przypadkowym uszkodzeniem lakieru roweru. Złącza szybko mocujące mają odpowiednią osłonę. Stojak wykonany jest z lekkich rur stalowych. Nogi stojaka są regulowane. Możemy je dostosować do różnych wysokości i nierównego podłoża. Zacisk do roweru może być obracany o 360°.

Informacja: magazyn-hamag.pl współpracuje z Amazon.de w ramach afiliacji.

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.