/hamag/assets/black-friday-big-jpg-640.jpeg

CZARNY PIĄTEK w jednym kliknięciu

27 listopada „idziemy” na zakupy, najczęściej te wirtualne. Tego dnia kupujemy taniej i więcej – to przecież BLACK FRIDAY!

Data publikacji: 25.11.2015

W najbliższy piątek wielu z nas czeka zakupowe szaleństwo. Idąc tropem amerykańskiej tradycji, wiele sklepów wprowadza atrakcyjne zniżki i promocje – a to niezwykle smaczne kąski zwłaszcza dla tych, którzy planują odhaczyć prezenty z listy świątecznej. 

„Czarny piątek” to dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia – zapowiada początek przedświątecznego sezonu zakupowego. Ma nie tylko ożywić sprzedaż i wypromować świąteczną ofertę, ale także umożliwić zakupienie niezbędnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. W Polsce w tym roku BLACK FRIDAY przypada na 27 listopada. Dlaczego akurat nazywany jest „czarnym piątkiem”? Bo inauguruje znakomity okres dla handlowców, którzy mogą ze spokojem zacząć liczyć zyski i zapisywać je czarnym atramentem, a nie czerwonym, który kiedyś zarezerwowany był dla sumowania strat. W Stanach Zjednoczonych to czas największych zniżek – jednym słowem wielkie święto konsumpcji. Sklepy otwarte są dłużej niż zwykle, a nawet przez całą noc. Kolejki ustawiają się na wiele godzin przed ich otwarciem. Każdy chce upolować najbardziej korzystną okazję.

W Polsce „czarny piątek” najmocniej celebrowany jest w sklepach internetowych, które tego dnia oferują korzystne rabaty i prześcigają się w superpromocjach. Dla klientów to doskonały moment na zakupienie wymarzonych ubrań, zabawek i sprzętów. Te ostatnie, to najczęściej już od dawna wybrane elementy wyposażenia domu, bez których trudno się obyć. Urządzenia z szeroko pojętego AGD, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, to jedne z najchętniej kupowanych produktów tego dnia.

Black-friday

Kobiety najczęściej wyczekują obniżek akcesoriów do pielęgnacji urody: depilatorów, suszarek i lokówek. Ale na tym nie koniec. Dużym powodzeniem cieszą się produkty ułatwiające gotowanie: blendery, roboty kuchenne, miksery oraz te, dzięki którym skutecznie posprzątamy dom: odkurzacze, mopy parowe, roboty sprzątające. Koniec listopada to także czas prezentowy. Warto w ten dzień zrealizować listę dla całej rodziny. W „czarny piątek” nawet drogie interaktywne zabawki i najnowsze sprzęty elektroniczne, które zwykle omijamy szerokim łukiem stają się dla nas finansowo dostępne. Łatwiej także spełnić marzenie partnera o golarce idealnej czy grillu z prawdziwego zdarzenia. Pamiętajmy – mężczyźni lubią gadżety, zwłaszcza te z migającymi kontrolkami, może warto prześledzić portfolio produktowe dużych sklepów internetowych, które zbierają najlepsze oferty w jednym miejscu? Chociaż promocje pojawiają się także w sklepach stacjonarnych, Polacy pokochali zakupy online i z przyjemnością finalizują je za pomocą kilku kliknięć na klawiaturze.

Oto kilka linków, które ułatwią Wam „czarne” decyzje zakupowe:
www.answer.com
www.komputronik.pl
store.playstation.com
gog.com
publio.pl

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.