/hamag/assets/otwarcie-jpg-12439.jpeg

Akcesoria ogrodowe w Amazon - TOP 5

Akcesoria ogrodowe ułatwią wiosenne prace. Pomogą zadbać o rośliny i utrzymać porządek na działce czy wokół domu. Z ich pomocą stworzysz ogród swoich marzeń.

Data publikacji: 09.04.2019
Wiosna przynosi dłuższe i cieplejsze dni, ale też szereg prac, które należy wykonać w naszym ogrodzie. Sprzątanie, przycinanie krzewów, czy wertykulacja trawników to tylko niektóre z prac, które nas czekają. Na szczęście nie jesteśmy zdani tylko na własne siły. Z pomocą przychodzi nam szereg akcesoriów ogrodowych – zarówno tych elektrycznych, jak i mechanicznych. Wiele z nich możemy kupić na sklepie Amazon. Które z zamieszczonych tam ofert są godne uwagi? Sprawdźmy, jakie akcesoria ogrodowe są szczególnie warte kupienia na Amazon.

Nożyce do żywopłotu Makita DUH523Z

 • Nożyce bezprzewodowe
 • Gumowany uchwyt
 • Poduszki pochłaniające drgania
 • Średnica cięcia: 15 mm

Nożyce do żywopłotu Makita DUH523Z

Bezprzewodowe nożyce, które pozwolą ci bez wysiłku uformować właściwy kształt twojego żywopłotu. Mocne ostra cechują się dużą powierzchnią odporną na ścieranie. Jeśli jednak zachodzi potrzeba ich wymiany, to można je łatwo usunąć bez konieczności demontażu obudowy. Uchwyt urządzenia jest gumowany, co gwarantuje pewny uchwyt i wygodę obsługi. Sprzęt posiada pięć specjalnych poduszek, które pochłaniają drgania podczas pracy. Długość ostrza nożyc to ponad pół metra. Średnica cięcia to 15 mm. Nożyce zasilane są akumulatorem litowo-jonowym. Jego rozładowanie sygnalizowane jest zapaleniem się lampki ostrzegawczej. Urządzenie nie jest dużym obciążeniem – waga z akumulatorem to około trzech kilogramów.

Myjka Kärcher K 7 Full Control Plus Home

 • Wydajność do 60 m²/h
 • Trwały, chłodzony wodą silnik
 • Pistolet z kontrolą siły strumienia
 • Wyświetlacz LCD

Myjka Kärcher K 7 Full Control Plus Home

Czas zmyć ślady zimy z ogrodowych alejek, altanek, czy garażowego podjazdu. Do tego celu idealnie nada się wysokociśnieniowa myjka Kärcher K 7 Full Control Plus Home. Sercem tego urządzenia jest trwały, chłodzony wodą silnik. Dzięki niemu wydajność tego sprzętu sięga 60 m²/h. Udoskonalony pistolet pozwala na precyzyjną kontrolę siły strumienia wody, aby uniknąć uszkodzenia wrażliwych powierzchni. Pozwala on też kontrolować dozowanie detergentu. Wszystkie najważniejsze dane urządzenia prezentowane są na wyświetlaczu LCD. Odpowiednio przekręcając lancę, możemy przełączać się pomiędzy płaskim strumieniem, dyszą rotacyjną, a trybem natrysku środkiem czyszczącym. Maksymalna temperatura doprowadzanej wody to 60 °C.

Sekator Fiskars 111260

 • Rączka z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym
 • Górne ostrze pokryte powłoką PTFE
 • Bezpieczne zamknięcie
 • Uchwyt do noszenia

Sekator Fiskars 111260

Sekator nożycowy pomoże Ci bez wysiłku poprzycinać chore i uschnięte fragmenty drzew i krzewów. Jest on bardzo ergonomiczny i idealnie dostosowuje do kształtu dłoni. Mechanizm tnący został wykonany tak, aby do jego uruchomienia była wymagana tylko niewielka siła. Dlatego też ten model jest szczególnie polecany dla kobiet. Dla zmniejszania tarcia, górne ostrze zostało pokryte specjalną powłoką PTFE. Z kolei rączka sekatora dla zapewnienia jej maksymalnej wytrzymałości zrobiona została z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Na czas przechowywania ostrza sekatora są chronione bezpiecznym zamknięciem. W przerwach od pracy sekator możemy zawiesić sobie na nadgarstku. Służy do tego specjalny zaczep.

Dmuchawa do liści Einhell GE-CL 18 Li E Solo

 • Podmuch aż do 210 km/h
 • Elektroniczna regulacja obrotów
 • Wykonana z lekkich materiałów
 • Bezprzewodowa

Dmuchawa do liści Einhell GE-CL 18 Li E Solo

Ogród po zimie pełen jest zgniłych liści, zeschłych pozostałości roślin i mnóstwa innych odpadków. Wszystko to uporządkujesz dzięki bardzo wydajnej dmuchawie. Ten model pomimo niewielkich rozmiarów generuje podmuch aż do 210 km/h. Z łatwością poruszy to nawet ciężkie gałęzie. Oczywiście moc nawiewu możesz regulować, dzięki elektronicznej regulacji obrotów. Dmuchawa wykonana została z lekkich materiałów. Bez akumulatora waży nieco powyżej kilograma. Miękki, ergonomiczny uchwyt zwiększa komfort obsługi. Dmuchawa uruchomiana jest przy pomocy przycisku umieszczonego na górnej części obudowy. Ponieważ dmuchawa jest bezprzewodowa, żadne kable nie będą cię ograniczać podczas prac porządkowych.

Fuxtex 4-częściowy zestaw siekier

 • Wykonane ze stali węglowej 1045
 • Uchwyty pokryte gumowym tworzywem
 • Polerowane elementy rozłupujące
 • Doskonale wyważone

Fuxtex 4-częściowy zestaw siekier

Do cięższych prac porządkowych przy drewnie i gałęziach przyda się solidna pomoc. Czteroczęściowy zestaw siekier Fuxtex. Wszystkie wykonane zostały ze specjalnej stali węglowej 1045 gwarantującej najwyższą wytrzymałość. Uchwyty siekier są pokryte gumowym tworzywem. Uniemożliwia to ślizganie się rąk i zwiększa komfort pracy. Powierzchnie rozłupujące są polerowane i niezwykle ostre. W skład zestawu wchodzi topór o wadze 900 g i długości 360 mm, duża siekiera rozłupująca w wadze 3900 g i długości 910 mm oraz mniejsza siekiera o wadze 1600 g i długości 690 mm. Do tego otrzymamy również klin ułatwiający rozłupywanie. Każda z siekier jest świetnie wyważona i dobrze leży w dłoni.
 

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.