/hamag/assets/otwarcie-jpg-12400.jpeg

Akcesoria fitness w Amazon - TOP 5

Akcesoria fitness - wybór tego typu sprzętu jest duży. Na jakie sprzęty się zdecydować, co pomoże nam w byciu fit. Oto 5 najlepszych akcesoriów fitness dostępnych w sklepie Amazon.

Data publikacji: 28.03.2019
W obecnych czasach niemal każdy z nas chciałby być fit. Nie jest to kwestia chwilowej mody. Szczupła sylwetka i dobra kondycja to gwarancja zdrowia i sprawności. Dla regularnych treningów przyda się przede wszystkim dobra motywacja, ale także wysokiej jakości sprzęt, który będzie nas wspomagać. Taki sprzęt w dobrych cenach możemy znaleźć na Amazonie. Realizacja zakupów jest bardzo prosta, tym bardziej, że interfejs sklepu możemy przełączyć na język polski. Później wystarczy już tylko założyć konto i możemy ruszać na zakupy. Na jakie akcesoria fitness na Amazonie powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź to w poniższym zestawieniu.

Bieżnia stacjonarna Kinetic Sports

 • Silnik elektryczny o mocy 1100 W
 • Prędkość biegu do 12 km/h
 • Gniazdo do podłączenia odtwarzacza MP3
 • Uchwyt na telefon
 • Możliwość złożenia

Bieżnia stacjonarna Kinetic SportsBieżnia stacjonarna Kinetic Sports

Jeśli lubisz biegać, ale w twoim miejscu zamieszkania nie ma do tego warunków, wybierz stacjonarną bieżnię. Bieżnia Kinetic Sports tak samo dobrze nadaje się do wykorzystania przez profesjonalistów, jak i amatorów. Nowoczesny i cichy silnik elektryczny o mocy 1100 W gwarantuje prędkość biegu do 12 km/h. Dla bezpieczeństwa bieżnia wyposażona jest w awaryjny wyłącznik. Użytkownik biegnie po ruchomej powierzchni o wymiarach 110 x 40 cm. Aby biegało ci się przyjemniej, sprzęt ma gniazdo do podłączenia odtwarzacza MP3. Ma też uchwyt na telefon i specjalne mocowania na napoje. Po treningu bieżnię możesz złożyć, co ułatwia jej przechowywanie. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększyć kąt nachylenia toru.

Trampolina Joka Fin Cacau 2.0

 • Ćwiczenia nie obciążają stawów
 • Powierzchnia skokowa z wytrzymałego materiału
 • Dla osób o wadze maksimum 120 kg
 • Komputer zliczający ilość skoków
 • Uchwyt na smartfona

Trampolina Joka Fin Cacau 2.0Trampolina Joka Fin Cacau 2.0

Treningi na trampolinach w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne. Jeśli nie masz czasu chodzić do klubów fitness, możesz kupić domową trampolinę Joka Fin Cacau 2.0. Ćwiczenia na niej nie obciążają stawów i są bardzo bezpieczne. Powierzchnia skokowa zrobiona jest z bardzo wytrzymałego materiału poliestrowego. Trampolina przeznaczona jest dla osób o wadze maksimum 120 kg. Rama oparta jest na sześciu nóżkach zapewniających stabilność. Niewielki komputer zlicza ilość wykonanych przez ciebie skoków. Jeśli chcesz podczas ćwiczeń słuchać muzyki lub rozmawiać przez telefon, to możesz skorzystać z uchwytu na smartfona. W zestawie dostaniesz też rozciągliwe taśmy oporowe do ćwiczeń.

Opaska Huawei Band 3 Pro

 • Pomoc w personalizacji treningu
 • Czujnik tętna z technologią światła podczerwonego
 • Monitoring wydajności organizmu i pracy serca
 • Możliwość odbierania SMS`ów
 • Jasny ekran 0,95"

Opaska Huawei Band 3 ProOpaska Huawei Band 3 Pro

Partner w treningu, na którym możesz polegać. Szereg czujników automatycznie gromadzi i sprawdza kluczowe parametry twojego organizmu. Na podstawie tych informacji opaska pomoże ci spersonalizować twój trening. Będzie ci też podpowiadać, jak osiągnąć lepsze rezultaty. Czujnik tętna wykorzystuje technologię światła podczerwonego, aby zapewnić maksymalnie precyzyjny pomiar. Dodatkowo wykorzystuje on inteligentny algorytm TruSeen 3.0. Opaska podaje informacje o wydajności organizmu i pracy serca. Pozwala też odbierać SMSy i powiadomienia z popularnych aplikacji. Ekran 0,95" jest jasny i czytelny nawet w słoneczny dzień. Opaska jest odporna na działanie wody, wiec nie zatrzymają cię złe warunki atmosferyczne.

Potok 3-częściowy zestaw taśm do fitnessu

 • Zestaw 3 taśm o różnej wytrzymałości na rozciąganie
 • Do fitnessu, fizjoterapii, lub treningu work out
 • Szerokość: 15 cm, długość: 120 cm
 • Bardzo lekkie, łatwe do przechowywania
 • Dla kobiet i mężczyzn

Potok 3-częściowy zestaw taśm do fitnessuPotok 3-częściowy zestaw taśm do fitnessu

Zorganizuj w domu swój prywatny klub fitness. Zestaw trzech taśm umożliwi ci wykonywanie dużej ilości ćwiczeń na różne partie mięśni. Taśmy mają różne współczynniki wytrzymałości na rozciąganie. Żółta daje lekki opór, czerwona średni, a niebieska bardzo duży. Taśmy dobrze nadają się nie tylko do fitnessu, ale też do fizjoterapii, czy treningu work out. Wykonane są z wytrzymałego lateksu. Szerokość taśm to 15 cm, a ich długość to 120 cm. Zestawy ćwiczeń wzmacniają m.in. brzuch, uda, ramiona, bicepsy i tricepsy. Taśmy są bardzo lekkie. Z łatwością możesz je włożyć do torby i wziąć ze sobą w podróż. Wszechstronność taśm powoduje, że mogą być one wykorzystywane w treningach zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Skakanka Beast Gear

 • Używana m.in. w treningu crossfit, boksie i sportach walki
 • Trwała, lekka i elastyczna
 • Wykonana ze stalowego kabla
 • Innowacyjny mechanizm rotacji łożysk
 • W zestawie torba do przechowywania

Skakanka Beast GearSkakanka Beast Gear

Skakanka kojarzy ci się z dziecięcymi zabawami? Nic bardziej mylnego. To narzędzie, które jest używane przez profesjonalnych sportowców – m.in. w treningu crossfit, boksie i innych sportach walki. Skakanka Beast jest trwała, lekka i elastyczna. Wykonana jest ze stalowego kabla posiadającego ochronną osłonę. Innowacyjny mechanizm rotacji łożysk kulkowych sprawia, że skakanka obraca się bardzo szybko – jest doskonała do podwójnych skoków. Jej długość możesz regulować, aby dostosować ją do swojego wzrostu i sposobu treningu. Skakanka ma optymalny rozkład obciążenia, dzięki czemu kręci się bardzo stabilnie. Do sprzętu dołączona jest torba do przechowywania, zapobiegająca skręcaniu się linki.

Informacja: magazyn-hamag.pl współpracuje z Amazon.de w ramach afiliacji.

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.