/hamag/assets/dirt-devil-wiosna-slider-jpg-8958.jpeg

Wiosenne porządki z Dirt Devil – skuteczne i przyjemne

Choć wiosenne sprzątanie nie kojarzy się raczej z przyjemnością, z odpowiednimi urządzeniami, może nią być.

Data publikacji: 19.04.2017
Czyste podłogi, urządzenia i akcesoria oraz okna. W ofercie Dirt Devil znajduje się sprzęt, który pomoże Ci w wiosennych domowych porządkach. A to wcale nie taka tajemna broń, jaką dysponuje... To najzwyklejsza w świecie para.

Zacznijmy od podłóg, bo to przecież ich czystość jest jednym z fundamentów wysprzątanego mieszkania. Aby uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, firma Dirt Devil proponuje skorzystanie z mopa parowego, takiego jak AquaClean DD302-0. Dzięki parze wodnej (i dodanemu płynowi dezynfekującemu) nie tylko pozbędziesz się plam z podłóg, ale też zadbasz o to, by poziom higieny w domu był najwyższy – żadnych drobnoustrojów, szczególnie niebezpiecznych dla najmłodszych domowników. Urządzenie to radzi sobie zarówno z podłogami twardymi, jak i dywanami i wykładzinami, może więc okazać się niezastąpione.

Mop parowy Dirt Devil AquaClean DD302-0

Punkt drugi na liście wiosennych porządków: okna. Ich mycie potrafi być niezwykle męczące i równie czasochłonne. Tak być jednak nie musi, gdy dysponujemy nowoczesnym urządzeniem, na przykład Dirt Devil Window Clean. Najpierw spryskujesz szybę detergentem, a potem tylko ściągasz go razem z brudem – wystarczy jedno pociągnięcie, by okno było czyste i pozbawione jakichkolwiek smug. Nie tylko okno zresztą, sprzęt radzi sobie także z płytkami czy kabiną prysznicową. Innymi słowy, wyszorujesz wszystko!

Myjka parowa do okien Dirt Devil Window Clean

Mieszkania pełne są tych małych, ale niemożliwie szybko brudzących się powierzchni – zlewozmywak, prysznic, doniczki, kafelki, narożniki… Tymczasem jest jedno urządzenie, które radzi sobie z nimi wszystkimi. To Dirt Devil AquaClean M317-0, który za pomocą pary potrafi oczyścić wszystkie zakamarki. Pomaga mu w tym komplet nakładek dostosowanych do różnych zadań – nie tylko tych w domu, ale też w ogrodzie.

Źródło: Dirt Devil

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Test

classic-jpg-9039

Test mopa parowego Black&Decker 9w1

Mop parowy Black&Decker 9w1 z rękawicą parową FSMH1351SM może pomóc w wiosennych porządkach.

Małe AGD do domu i ogrodu / #News

black-decker-fsh1351sm-classic-jpg-9082

Potraktuj parą zabrudzenia i zarazki

Do pomocy zgłasza się mop parowy FSH1351SM firmy Black+Decker.

Małe AGD do domu i ogrodu / #News

makita-ddf459rmj-classic-jpg-8374

Makita DDF459RMJ usprawni drobne prace w domu i ogrodzie

Wiertarko-wkrętarka potrafi być naprawdę przydatna. Zwłaszcza, jeśli jest tak dobrze wykonana jak Makita DDF459RMJ.