/hamag/assets/dirt-devil-wiosna-slider-jpg-8958.jpeg

Wiosenne porządki z Dirt Devil – skuteczne i przyjemne

Choć wiosenne sprzątanie nie kojarzy się raczej z przyjemnością, z odpowiednimi urządzeniami, może nią być.

Data publikacji: 19.04.2017
Czyste podłogi, urządzenia i akcesoria oraz okna. W ofercie Dirt Devil znajduje się sprzęt, który pomoże Ci w wiosennych domowych porządkach. A to wcale nie taka tajemna broń, jaką dysponuje... To najzwyklejsza w świecie para.

Zacznijmy od podłóg, bo to przecież ich czystość jest jednym z fundamentów wysprzątanego mieszkania. Aby uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, firma Dirt Devil proponuje skorzystanie z mopa parowego, takiego jak AquaClean DD302-0. Dzięki parze wodnej (i dodanemu płynowi dezynfekującemu) nie tylko pozbędziesz się plam z podłóg, ale też zadbasz o to, by poziom higieny w domu był najwyższy – żadnych drobnoustrojów, szczególnie niebezpiecznych dla najmłodszych domowników. Urządzenie to radzi sobie zarówno z podłogami twardymi, jak i dywanami i wykładzinami, może więc okazać się niezastąpione.

Mop parowy Dirt Devil AquaClean DD302-0

Punkt drugi na liście wiosennych porządków: okna. Ich mycie potrafi być niezwykle męczące i równie czasochłonne. Tak być jednak nie musi, gdy dysponujemy nowoczesnym urządzeniem, na przykład Dirt Devil Window Clean. Najpierw spryskujesz szybę detergentem, a potem tylko ściągasz go razem z brudem – wystarczy jedno pociągnięcie, by okno było czyste i pozbawione jakichkolwiek smug. Nie tylko okno zresztą, sprzęt radzi sobie także z płytkami czy kabiną prysznicową. Innymi słowy, wyszorujesz wszystko!

Myjka parowa do okien Dirt Devil Window Clean

Mieszkania pełne są tych małych, ale niemożliwie szybko brudzących się powierzchni – zlewozmywak, prysznic, doniczki, kafelki, narożniki… Tymczasem jest jedno urządzenie, które radzi sobie z nimi wszystkimi. To Dirt Devil AquaClean M317-0, który za pomocą pary potrafi oczyścić wszystkie zakamarki. Pomaga mu w tym komplet nakładek dostosowanych do różnych zadań – nie tylko tych w domu, ale też w ogrodzie.

Źródło: Dirt Devil

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Galeria

classic-jpg-10692

Jaką kostkarkę do lodu kupić? - TOP 5

Radzimy, jaką kostkarkę do lodu kupić. To sprzęt mało popularny. Jeśli jednak zależy Ci na szybkim i łatwym przygotowaniu napojów chłodzących, może okazać się niezbędny.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Galeria

top5-wentylatory-classic-jpg-2700

TOP 5 – jaki wentylator kupić?

Upały są przyjemne, gdy w zasięgu naszego wzorku jest morze lub… sprawny wentylator. Jeśli zastanawiacie się na jego kupnem, poznajcie nasze typy.

Małe AGD do domu i ogrodu / #News

samsung-wind-free-classic-jpg-9819

Klimatyzatory Samsung Wind-Free – jest chłód, nie ma wiatru

Do tematu ochładzania klimatyzatory Samsung Wind-Free podchodzą na spokojnie.