"Use Your AND"

Mistrzyni Świata, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Europy w karate Anna Lewandowska została twarzą popularnych produktów do depilacji.

Data publikacji: 25.09.2015

Anna Lewandowska została ambasadorką kosmetyków Gillette Venus i częścią nowej kampanii „Use Your AND”, która ma zachęcić kobiety do uwalniania wewnętrznego potencjału i przeciwstawiania się krzywdzącym stereotypom oraz narzucanym przez innych etykietom. Reprezentantka Polski w karate tradycyjnym nie tylko reklamuje produkty do depilacji nóg, ale także wspiera kobiety w walce o swoje ideały.

Use Your AND

Badania przeprowadzone przez markę Gillette Venus* pokazują, że większość kobiet na całym świecie (70%) czuje, że są szufladkowane, co ma negatywny wpływ na ich życie (43%). Prawie 35% respondentów przynajmniej raz w życiu postrzegało „bycie atrakcyjnym” i „bycie mądrym” jako wzajemnie się wykluczające. Kampania “Use Your AND” ma zainspirować kobiety do przeciwstawienia się jednowymiarowemu szufladkowaniu i dopingować je do podejmowania odważnych decyzji i wiary w swoje siły.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Wdzięk / #Recenzja

classic-jpg-11360

Naturalne antyperspiranty – top 3

Jakie naturalne antyperspiranty wybierać, aby nie zaszkodzić zdrowiu, ale jednocześnie zadbać o higienę?

Wdzięk / #Recenzja

coffee-scrub-classic-jpg-11117

Bare Care – peeling kawowy na jesień

Bare Care to nowość na rynku kosmetyków naturalnych. Bare Care to peeling kawowy stworzony dla fanek aromatycznych ziaren!

Wdzięk / #Recenzja

classic-jpg-11109

Hmilk no stress – test mleczka do włosów farbowanych

Hmilk no stress to nowość marki Oway, która w swoim portfolio posiada same naturalne i przyjazne włosom preparaty. Jak mleczko wypadło w testach?