/hamag/assets/food-saver-ffs004x-slider-jpg-5549.jpeg

Świeża żywność przez długi czas – to możliwe

FoodSaverFFS004x to doskonała propozycja dla osób, które nie lubią marnować żywności.

Data publikacji: 17.10.2016
Nasze kuchnie pełne są różnego rodzaju urządzeń AGD. Większość z nich ma powiązania z żywnością, także z jej przechowywaniem. W tym kontekście najpopularniejsze nie są jednak propozycje, do grona których zalicza się FoodSaver FFS004x. Patrząc na możliwości i jakość tego urządzenia, można się nad takim stanem rzeczy zastanawiać, ponieważ każdy szybko powinien zaleźć dla niego zastosowanie.

FoodSaver FFS004x to zgrzewarka próżniowa do folii. Jej wykorzystanie daje nam szansę na zachowanie świeżości i wysokiej jakość produktów spożywczych. Zapakowana przy pomocy FoodSaver FFS004x żywność przez dłuższy czas nie traci smaku i zapachu, a dodatkowo nie jest podatna na wchłanianie innych aromatów. Dodatkowo mówić można tutaj o ochronie przez bakteriami, a zatem lista atutów jest tu naprawdę długa.

Jakby tego było mało, przy pomocy FoodSaver FFS004x pakować można praktycznie każdy rodzaj produktów. Bez obaw wykorzystać można urządzenie do mięs, owoców i warzyw, sosów, zup oraz wszelkiej maści artykułów suchych.

FoodSaver FFS004x

Zasada działania urządzenia nie jest skomplikowana. Wszystko sprowadza się do pakowania próżniowego i zgrzewania, co przy mocy 140 W i przepływie powietrza na poziomie 4,25 l/min odbywa się bardzo szybko. Komfort pracy gwarantuje nie tylko odpowiednio wyprofilowana obudowa, ale również łatwy mechanizm zamykania i czytelny panel sterowania, zawierający także kontrolki postępu pracy. Poza tym producent postarał się o wbudowany schowek na rolkę i gilotynę.

W zestawie z urządzeniem znajduje się komplet akcesoriów pozwalających na rozpoczęcie pracy. Do dyspozycji otrzymujemy 5 worków o pojemności 0.94 l,  5 worków o pojemności 3.78 l, folię do próżniowego pakowania, rolkę 28 cm x 3 m oraz wężyk do odsysania powietrza z pojemników FoodSaver.

Wymiary zgrzewarki do folii FoodSaver FFS004x wynoszą 380 x 115 x 180 mm, a waga 2,1 kg. Możliwość przechowywania w pionie gwarantuje oszczędność miejsca.

Źródło: FoodSaver

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!