/hamag/assets/slider-jpg-2501.jpeg

Supreme No Frost

Czym tak naprawdę jest technologia Supreme No Frost?

Data publikacji: 13.05.2016
Najwyższej jakości chłodziarka nie powinna przyczyniać się do psucia żywności, ani pozbawienia wartości odżywczych produktów w niej przechowywanych. Technologia Supreme No Frost stoi na straży tych wytycznych.

Marka Whirlpool przeprowadziła badania, z których wynika, że 86% Europejczyków za priorytet uważa zmniejszenie ilości marnowanego jedzenia. Ponadto respondenci oczekują, że nowoczesna lodówka  zagwarantuje świeżość przechowywanych produktów dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Co odróżnia Supreme No Frost od innych technologii?

Lodówki Whirlpool Supreme No Frost posiadają dwa niezależne systemy obiegu powietrza – jeden w chłodziarce, drugi w zamrażarce. Dzięki temu zarówno świeże, jak i mrożone jedzenie pozostaje świeże i wartościowe.

Tradycyjne systemy No Frost wyposażone są tylko w jeden parownik umieszczony w zamrażalniku. Ogranicza to powstawanie lodu w zamrażalniku, ale jednocześnie powoduje wysychanie produktów przechowywanych w chłodziarce. Technologia Whirlpool Supreme No Frost to dwa niezależne systemy Total No Frost – jeden w chłodziarce, drugi w zamrażarce. To dlatego komory są od siebie całkowicie niezależne i zamrażalnika nie trzeba rozmrażać! Dodatkowo w chłodziarce panuje odpowiedni poziom wilgotności, który gwarantuje najlepsze warunki do przechowywania żywności.

Jakie jeszcze innowacje możemy znaleźć w tych modelach?\

6-ty Zmysł Fresh Control – system monitoruje temperaturę i wilgotność w lodówce i przywraca prawidłowe parametry temperatury szybciej niż w tradycyjnej lodówce.

Technologia Freeze Control – zamrożone jedzenie nie traci wilgotności ani smaku. Ograniczenie wahań temperatury w zamrażarce podczas procesu automatycznego usuwania szronu zapobiega powstawaniu oparzeń mrozowych, co chroni jedzenie przed utratą jakości i koloru.

Komora Activ0° – panują w niej idealne warunki do przechowywania świeżego mięsa i ryb, czyli około 0°C. Jedzenie dłużej pozostanie świeże i zachowa swój wygląd oraz wartości odżywcze. System ten może zostać wyłączony, a sama komora być używana do standardowego przechowywania żywności.

Zobacz także

Lodówki / #Galeria

classic-jpg-10704

Jaką lodówkę z kostkarką kupić? TOP 5

Radzimy, jaką lodówkę z kostkarką kupić. Sprawdzamy, które lodówki z kostkarkami do lodu cieszą się obecnie największą popularnością.

Lodówki / #Artykuł

classic-jpg-10480

Lodówki z kostkarkami

Nowoczesne chłodziarki z kostkarką to hit sezonu. Sprawdzą się w bardzo upalne dni. Pokazujemy, jakie modele ostatnio pojawiły się na rynku!

Lodówki / #News

gaggenau-ry-492-301-classic-jpg-10383

Elegancka lodówka do zabudowy Gaggenau RY 492 301

Firma Gaggenau wprowadziła do swojej oferty lodówkę, która zasługuje na to, by nazywać ją nowoczesną.