Rozwojowo w Poznaniu, zapraszamy na Konwent Rozwoju

Rozwój nie musi odbywać się tylko przez czytanie książek teoretyków i mozolne poszukiwanie wartościowej wiedzy w sieci. Czasem warto po prosty wyjść i posłuchać.

Data publikacji: 16.05.2017

Aktualna i unikatowa wiedza, a w dodatku w przystępnej formie, to rzadkość. By zdobyć informacje dotyczące najnowszych trendów w biznesie i technologii, czasami trzeba naprawdę sporego samozaparcia i cierpliwości. Wiedza książkowa szybko się dezaktualizuje, internet z kolei jest tak przepełniony treścią, że trudno jest wśród natłoku informacji wyłowić naprawdę wartościowe teksty. Najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy może okazać się więc bezpośredni kontakt z ekspertami i praktykami, którzy na co dzień działają w interesującej nas branży. Okazją do takich spotkań będzie Konwent Rozwoju.

Już 31 maja na Poznańskich Targach Międzynarodowych odbędzie się Konwent Rozwoju #2: Boom na nowe. To już druga edycja eventu, który ma na celu jedno: inspirować do poszukiwania nowej wiedzy wprost od praktyków i specjalistów z wielu branż. Trzy intensywne godziny, sześć inspirujących talks i dwa warsztaty dla wyjątkowo spragnionych wiedzy – oto propozycja Konwentu Rozwoju. Poza tym na uczestników czeka wiele innych atrakcji, m.in. konkursy, gry networkingowe oraz okazja do miłych pogawędek przy cieście z postaciami ze świata biznesu, startupów, technologii czy marketingu. Spotkacie tam między innymi charyzmatycznego Wincentego Kokota z agencji reklamowej Golden Submarine, Jarosława Kałasza z Go4Robots, które łączy naukę i klocki Lego, czy Krzysztofa Stolę, założyciela sieci Sorrir ze słodyczami wyłącznie z naturalnych składników.

Mentorzy podpowiedzą, jak zamienić pracę w zabawę i nadal na niej zarabiać, poznacie także siłę Design Thinking oraz sposoby na sprzedanie siebie ze specjalistami od Personal Brandingu. Na warsztatach dowiecie się także jak łączyć marketing i prawo oraz jak zarządzać czasem, by deadline był wam niestraszny. Konwent Rozwoju to inicjatywa portalu rozwoju CARE-ER, poznańskiego startupu, który pomaga w znalezieniu wydarzeń, inicjatyw, szkoleń i ofert spersonalizowanych do każdego z użytkowników. Założyciele CARE-ER chcieli przenieść swoje doświadczenia ze świata online i pomagać w rozwoju w rzeczywistym świecie – dlatego w październiku 2016 odbył się pierwszy Konwent Rozwoju, na który przybyło ponad 200 osób. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze lepszą frekwencję. Wstęp na wydarzenie jest za darmo po rejestracji przez portal CARE-ER, natomiast warsztaty są dodatkowo płatne. Organizatorzy obiecują, że każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma imienny dyplom uczestnictwa i może liczyć na miłe niespodzianki na miejscu.

 

Źródło: CARE-ER.pl / KonwentRozowju.pl

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

retrownatrza-classic-jpg-9715

RETROwnętrza we Wrocławiu

Już 30 maja, we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe spotkanie, którego nie może przegapić żaden miłośnik pięknego designu.

HAmagowe nowiny / #News

targ-classic1-jpg-9056

Targ pełen życia

Coraz dłuższe dni zachęcają do wieczornych wypadów na miasto. Pyszne jedzenie, intrygująca muzyka i doborowe towarzystwo – tym kusi Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu.

HAmagowe nowiny / #News

kaligrafia-classic1-jpg-9063

Czar kaligrafii

Kiedy ostatni raz napisaliście odręcznie coś więcej niż parafka przy odbiorze przesyłki czy listę zakupów? Jeśli nie pamiętacie, to nie jesteście w tym odosobnieni.