/hamag/assets/przytulanie-slajd-jpg-11773.jpeg

Przytul się!

Gdy ci smutno, gdy ci źle, nic się nie martw: przytul się. To lekarstwo, które nie ma negatywnych skutków ubocznych, a od teraz dostępne jest dla każdego dzięki salonowi przytulania!

Data publikacji: 27.11.2017

Dlaczego tak lubimy się przytulać? Bo chociaż czuły uścisk nie rozwiąże wszystkich naszych problemów, to na pewno poprawi nam nastrój i doda otuchy! Naukowcy już dawno temu ustalili, że przytulanie to naturalny antydepresant, który pozwala odgonić czarne myśli, dać siłę do walki z problemami i zapewnić każdemu odrobinę niezbędnej czułości. Ten prosty gest ma ogromnie pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. W związku z tym za granicą już od lat funkcjonują miejsca, które oferują płatne usługi przytulania. Od teraz dostępne są one także dla Warszawiaków. W salonie przytulania możecie liczyć na ukojenie nerwów.

Przytulanie.pl to miejsce wyjątkowe – wbrew pozorom w pomyśle nie ma podtekstów, a usługa jest czysto platoniczna. Skorzystać z niej mogą osoby, które czują się samotne, ale też takie, które są w związkach, ale potrzebują się do kogoś przytulić. Jednorazowa sesja trwa od 30 do 60 minut i obejmować może różne sposoby przytulania. Na stojąco, siedząco, leżąco, z wykorzystaniem poduszki lub nie – wszystko zależy od was.

– W zabieganym świecie, w którym ludzie poświęcają sobie mało czasu i uwagi, tworzymy miejsce, w którym możesz odzyskać spokój ducha i poczuć się wyjątkowo. Badania naukowe dowodzą, że przytulanie wzmacnia odporność organizmu, zwiększa poczucie bezpieczeństwa i jest naturalnym antydepresantem. Naszym celem jest propagowanie przyjacielskiej bliskości z drugim człowiekiem, otwarcie się na dobroczynny wpływ przytulania się na ludzkie zdrowie i relacje – piszą na swojej stronie założycielki, Sylwia Kalinowska i Magdalena Fiałkowska. Salon już wystartował i chociaż dla wielu przytulanie za pieniądze może być dziwnym pomysłem, to relacje pierwszych klientów, którzy szukali bliskości są bardzo pozytywne. Pół godziny przytulania w przytulanie.pl kosztuje w promocji 49 pln, natomiast za godzinę zapłacicie 79 pln. Możecie też wykupić sobie abonament: np. 10 sesji godzinnych za 699 pln. To świetna opcja dla tych, którzy szukają bliskości i przyjacielskiej atmosfery oraz potrzebują chwili dla siebie i swoich uczuć.

 

Źródło: Dezeen / Label

Zobacz także

Trendy / #News

inkubator-1classic-jpg-11952

Inkubator dla czworonogów

Noworodki to istoty bardzo delikatne. Nie dotyczy to jedynie ludzi – kocie i psie maluchy też potrzebują opieki. Dlatego lubelski uniwersytet zainwestował w inkubator dla zwierząt.

Trendy / #News

talerz-classic-jpg-11766

Doznania znad talerza

Wiecie jak elegancko zjeść spaghetti, owoce morza, czy lasagnę? Czy kiedyś zestresowaliście się na oficjalnym obiedzie lub pogubiliście w etykiecie? Nie jesteście jedyni.

Trendy / #News

whisky-me-classic-jpg-11968

Whisky Me – trunek w wersji mini

Kojarzycie soczki w woreczkach, tak popularne w latach 90.? Dzięki pewnemu start-upowi, powracają, tylko że w wersji wysokoprocentowej jako Whisky Me.